Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül havonta több...

Mennyibe kerül havonta több macskának az alom?

Figyelt kérdés
Már van egy cicám, és szeretnék még többet is mellé, de elbizonytalanított az, hogy milyen költségekkel járhat. Most 1 macskára havi 7000 az alom, amit használok (bioalom, wc-n le lehet húzni). Mennyibe kerül nektek mondjuk 3 macskára az alom havonta?
2022. aug. 23. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem három macska használja, és nem kerül érezhetően többe. Egy gombóc helyett hármat találok benne. Mondjuk a teljes almot csak havonta egyszer szoktam kicserélni, amúgy meg azonnal kiveszem az aktuális terméket, és ha már érezhetően fogy, akkor utántöltöm. Itthon dolgozom, így nem áll benne még estig sem a pisi/kaki. Cat's Best almot használok.
2022. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De azert azzal szamolni kell, hogy ritkan hasznal 3 macska 1 alomtalcat, tehat az elso nagyon-nagyon szerencses, hogy meguszta ennyibol :D


Nekem 2 macskam van, 2 alomtalcaval, igy is utalom kerulgetni oket (marmint az almot) el nem tudnam kepzelni, hogy legyen meg egy valahol 🤣

Sajnos ameddig csak egy alom volt, addig az egyik mashova pisilt, ugyhogy muszaj volt nekunk a ketto.

Aldis almot szoktam venni, es nekunk 2x annyi fogy igy.

2022. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Három macska kb 3x annyit pisil és kakil. Nyilván. Enni is 3x annyit fognak, mint egy.
2022. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alomtálca legalább annyi db kell mint macska. De inkább +1. Ezzel is számolj.
2022. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám kb. 5kg almot használ el 1 hónap alatt. Cat's Best almot használunk, az is lehúzható a wc-n. De így sincsen 7.000 Ft... inkább 4.000 Ft.
2022. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne csak az alommal számolj, több kaja is kell, féreghajtó, bolhacsepp. Alomból meg legalább annyi kell, mint cica van, de így is lehetnek "balesetek".
2022. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több alom, több kaja, az orvosi költségek is húzósabbak. Nekünk 3 macska van, 3 alomtálcával nyomjuk, szilikátos alommal, feltöltöm mindet, kb 2 hetet bírnak aztán csere.12 ezer az alom, de mindig veszek pluszba egy csomaggal úgyh alom 16 ezer kb.
2022. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!