Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám tejbegrízt evett,...

A cicám tejbegrízt evett, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Anyukám kint hagyta a konyha pulton nekem a tejbegrízt. De még elmentem wcre addig bele evett. Nem tudom pontosan mennyit ehetett belőle, de nem sokat. Tudom, hogy a cicaknak nem lehet tejet adni. Lehet valami baja tőle?
2022. aug. 23. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

:D

Azért nem jó neki a tej mert fosni fog tőle ha sokat iszik belőle. De ez se igaz minden macskára.

Nem mérgezi meg nem fog tőle elpusztulni.

Mégis mi baja lehetne?

2022. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékeny a tejre, akkor esélyes, hogy fosik majd tőle egy kicsit, de nagy baja nem lesz, ne aggódj.
2022. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy f.sni fog, mint a Murányi kutyája, mert a cicák laktózérzékenyek. Belehalni nem fog. De tanulni sem fog belőle, szóval legközelebb majd ne hagyjátok elöl a tejbegrízt, mert úgy tűnik, ingerenciája van rá.
2022. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tej = macskabenzin , ahol van tehén ott van macska is és ott addnak nekik tejet is
2022. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, mióta van van macskátok, de lehetnétek annyira elővigyázatosak, hogy kaját nem hagytok fedetlenül elöl.
2022. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 harebell ***** válasza:
92%
Ettől nem lesz komoly baja akkor se, ha érzékeny a tejre. Viszont próbálj meg erre figyelni a jövőben, mert olyanba is beleehetett volna véletlenül, amiben számára tényleg mérgező dolog van, pl csoki (vagy kakaópor), mazsola.
2022. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Konyhapultra macska ne menjen fel. Enyém tudja hogy tabu. Tanítsátok meg neki
2022. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit a tej fosatna rajta, annyit a gríz megfog. Forralva volt a tej ráadásul. Nem fog fosni se sztem.
2022. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
4 hónapos még, folyamatosan tanítjuk neki, hogy ne menjen fel. Kb 2 perc volt az egész míg kint volt a pulton a tányér.
2022. aug. 23. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Nagyszüleimnél sosem kapott vizet, csak tejet.

Sosem volt semmi baja. "Viszonzásul" reggelente időnként 2-3 egeret tett a bejárati ajtó elé.

2022. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!