Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám bolhás kinti cicus...

A macskám bolhás kinti cicus nem használ a nyakracseppentős verzió. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#macska #bolha #cica #nyakracseppentős
2022. aug. 28. 18:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen. A nyakörvről azt is mondták, hogy az csak azokat a bolhákat öli meg, amik közvetlenül hozzáérnek. de amúgy még csak 4 hónapos a cica és semerre nem akar menni a kertből, de azért jobb lenne nyakörv nélkül.
2022. aug. 29. 09:27
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Jó lenne ha megérteném a nyakörv ellenzői higy az nem ugyanaz mint a kutyáknál. Olyan kapocs van rajta ami ha beleakad valamibe akkor lejön maga a nyakörv.

[link]

[link]


Látjátok azt a csattot kötzépen? Olyat szabad venni macskára. Az első erősebb huzaskor szétkapcsol. Ezert is hagyja el pár napon belül. De felakasztani se fogja magát semmire.


Szóval én is a cseppet javaslom de valamilyen más márkát mert nem mindegyik jó. Viszont az megelőzésre való. Ha már bolhás akkor vannak spray formában bolhairtók. A fekhelyet is be lehet fújni, ahol veszed megmondja hogy melyik szer való rá.

2022. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12es, te pedig értsd meg azt, hogy van aki sajnos tapasztalat után írja, elleni. Ismerős cicájának 1x nem engedett el az ilyen nyakörv, másik pedig, hogy azzal sem ér semmit , ha 3 nap múlva elhagyja...
2022. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt is írtam higy elhagyja.

Nekem mindig elhagyta pedig sokat járt ki. Ma már nem veszek ilyet. De jó lenne ha az emberek nem a sima nyakörv el azonoaítanák mert az egyszerűen nem igaz.

2022. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Én vagyok a bolhaírtó nyakörves, mármint aki azt írta.


Rendbené megértettem felfogtam, de azért lepontozni ennyire nem kellett volna.


Én sak tanácsot igyekeztem adni, nem tudtam, hogy azt nem lehet.

2022. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!