Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti-benti cicákból csak benti?

Kinti-benti cicákból csak benti?

Figyelt kérdés

Olyan helyen lakunk jelenleg, ahol ki merem engedni őket, most viszont a úgy néz ki, költözünk. Az idősebb 7 múlt, az első másfél évét egy garzonban töltötte velem. A kicsi 2 éves, lusti, szerintem vele nem lesz gond. A naggyal viszont annó a lakásban voltak komoly hisztik, hogy menne ki. De a lakás picike volt, most alapból sokkal nagyobb lenne az életterületük (két szintes ház), illetve egy nagy erkélyt is megcsinálnék macskabiztos kifutónak nekik.

Jó lehet szerintetek? Jól éreznék magukat bent?



2022. szept. 1. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szegények...
2022. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mivel nagy a ház, és eddig is kinti-bentik voltak, nem lesz gond, pláne, ha kifutójuk is lesz :D


#1 miért szegények? Szerintem tök jó életük lehet egy nagy, kifutós házban.


Kérdező, esetleg a macskabiztos kerítést megpróbálhatod, ha van udvar a házhoz. Habár elég nehéz olyat csinálni, nekem a két méteres kerítést gond nélkül átugrották. De a kifutó egyszerűbb és biztonságosabb, azt nem ugorják át :DD

2022. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Két kutya él az udvaron. A rendes házba ők nem jöhetnek be, de van direkt nekik építve egy fűthető melléképület, ahová elhúzódhatnak. Az egyik kutya nem macskabarát egyáltalán, így az udvar teljesen tabu a cicáknak sajnos
2022. szept. 1. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz velük baj. Simán magszokják!
2022. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima ügy, az ivartalanítás ne maradjon el (ha már azok nem szóltam), sokszor azért mennének mindenfele mert bennük az ösztön.
2022. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanok fél éves koruktól :)
2022. szept. 2. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a két 6 éves macskánkat most szoktatjuk a benti léthez, ugyanis a kandúr többször eltűnt, és egyszer mintha bezárták volna. A délelőttöt eddig kint töltötték, éjjelre jöttek be.


Csináltam egy kifutót, ahova az egyik kis ablakon keresztül ki tudnak menni.


Egyelőre működik a dolog, az egyetlen dolog, hogy a kandúr többet jelöl bent, mint korábban.

2022. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!