Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a dudor a hasán?

Mi lehet a dudor a hasán?

Figyelt kérdés

4-5 hónapos cicánál vettem észre hogyha oldalt fekszik néha látni egy részt a hasánál (a bordája alatt) ami kitüremkedik, de elég nagy részen, kb 5 centis. Amikor megfogtam puha volt, aztán el is tűnt. Mintha a belében lenne valami. Eddig kétszer tapasztaltam. Féreghajtót kapott. Vidám, játékos cica és étvágya is van mindig.

Tervezem orvoshoz vinni mert eléggé aggasztó, de addig is hátha volt valakinek hasonló és tud valamit mondani róla hogy mi lehet.


2022. szept. 4. 22:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó sok válasz lett... Nem fáj neki, nem igazán érdekli ha hozzáérek. Nem értek hozzá, de nem nagyon tűnik sérvnek, legalábbis amit kép alapján láttam a sérvről kicsit sem hasonlít. Hiába tapogatom amúgy a hasát nem találom meg megint, pedig másodjára láttam tegnap. Mindenképp viszem orvoshoz amint tudom, az a biztos.
2022. szept. 5. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!