Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet tőle valami baja?

Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de eléggé hipochonder vagyok 😅 Szóval ma voltam kint a cicámmal, és elkapott egy egeret a séta során. Tanyán lakunk, úgyhogy nem meglepő. Nem ette meg, csak elkapta, a szájában vitte egy kicsit, aztán elengedte, és csak játszott vele, majd elszaladt az egér. Az lenne a kérdésem, hogy nem lesz tőle baja? Nem fog megveszni, ugye?


Minden oltása meegvan, amit az orvos javasolt, kap mindenfajta parazita hajtót is. Most szeptemberben járt le egy éve a veszettség elleni oltása, de holnapra van is már időpontom.



2022. szept. 7. 14:08
 1/4 anonim válasza:
79%
Nem lesz baja. Akkor se lenne baja ha meg is enné. Nem kell túlgondolni. :)
2022. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egérevéstől ott lesz a cicának baja, ahol egérmérgeket tesznek ki.
2022. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk sehol sincs méreg kirakva, ugyanis van egy kisebb kutya is, ami azért van tartva, hogy a nagyobb rágcsálókat elkapja! 😊
2022. szept. 7. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cicák voltak eredetileg azért, hogy megegyék az egereket, nincs is egy se nálunk (persze szeretem őket, foglalkozok velük, ivartalanok) :D Nem lesz semmi baja :D
2022. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!