Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok macskára illő neveket?

Írnátok macskára illő neveket?

Figyelt kérdés

Ne ilyen "Pömpike" meg "Cicókamicóka" neveket, hanem egy rendes, macskához is illő nevet kérnék! Úgy is belelehetne gondolni a dologba, hogy a macskák (ha tudnának úgy komunikálni egymással, mint mi) hogy szólítanák egymást... Tudom, hogy fura kérés, de remélem tudtok segíteni és nem megint a "Panka" és "Smaragdka" szerű nevekkel rukkoltok majd elő. (ezt sokszor tapasztaltam)


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Béla
2010. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:

Pömpike, Cicókamicóka, Panka, Smaragdka


Remélem megfelelnek!

2010. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Most valami rosszat mondtam vagy mi van, hogy elkezdtek direkt hülyeségeket írni?
2010. szept. 25. 15:50
 4/46 anonim ***** válasza:

ma 15:48 :D:D

Amúgy akkor most olyan neveket szeretnél, amik illenének egy emberre is mondjuk, vagy _rendes_ állatneveket, például Cirmos (csak egyedibbet)? De amúgy nem értem, mi bajod a Pankával... Szerintem egy macseknak aranyos név :D

2010. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:

Ha nekem háziállatom lesz biztos valami hülye neve lesz... Sárgarépa, Apcukfundaluk, Lábköröm vagy ilyesmi :D


Amúgy meg : Selyem, Hópihe, Szépség, Szőrmók, Cirmos, Bundás ... =)

2010. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
az enyém Marci :) szerintem nagyon illik rá
2010. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Mi a baj a cicókamicókával? Az én macsekom Cicó nevet viseli És sokféleképpen becézhető. :)

Remélem itt találsz kedvedrevalót:

[link]

2010. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Vörös kandurom : Vörcsi, Fehér kandurom : Joshi barát,

Fekete lánycicám : Tazmánördög, de volt már, Hanyatka, Tirli, Duci, Morci is.

2010. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondoltam ami végeredményben kicsit emberi és állati is... Nehéz körül írni. Tehát mintha a macskák úgy kommunkálnának egymással mint mi és különféle nevekkel szólítanák egymást. De nem teljesen emberi, mint a Béla, hanem valami macskásra is egyben.
2010. szept. 25. 15:58
 10/46 anonim ***** válasza:

Az én vörös cicám Chili lett :)

Remélem jó nagy marós kandúr lesz belőle :)

Én is inkább a hóbortos nevek pártija vagyok.

2010. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!