Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok macskára illő neveket?

Írnátok macskára illő neveket?

Figyelt kérdés

Ne ilyen "Pömpike" meg "Cicókamicóka" neveket, hanem egy rendes, macskához is illő nevet kérnék! Úgy is belelehetne gondolni a dologba, hogy a macskák (ha tudnának úgy komunikálni egymással, mint mi) hogy szólítanák egymást... Tudom, hogy fura kérés, de remélem tudtok segíteni és nem megint a "Panka" és "Smaragdka" szerű nevekkel rukkoltok majd elő. (ezt sokszor tapasztaltam)


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
16:28-as vagyok, emberként mást nem tudunk mondani neked, minthogy mi illik pl. a saját macskánkra, amíg egy macska nem fog írni erre az oldalra :D úgysem kapsz olyan választ, amilyet vársz
2010. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Oké, jogos... De mivel történetet írok, így nem lenne valami "jól hangzó" név.
2010. szept. 25. 16:32
 23/46 A kérdező kommentje:
Igen, ez is jogos... De nem tudok nevezőre jutni a nevekkel a történetemben. Valahogy nem tudom milyen nevet adhatnék a szereplőimnek, akik történetesen macskák...
2010. szept. 25. 16:33
 24/46 anonim ***** válasza:

16:19-es vagyok.

Áhá, gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz, hogy történetet írsz :D

De amúgy nem tudom... embernevek nem jók, macskanevek sem... nem tudok tanácsot adni :(

2010. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

megint én :D

emberi szituációkba kerülnek a macskák? (tehát pl. dolgoznak, hivatolokba járnak, stb, fel vannak-e ruházva emberi tulajdonságokkal?) mert akkor egyértelműen embernevet adnék.


ha viszont egy emberi társadalmon belüli macskatársadalom (mint pl. kutyák és macskák... tehát ahol vannak emberek gazdák is, csak nem sejtik, hogy a kis kedvencek is társadalmi életet élnek) akkor mehetnek a Cirmóka félék is :)

2010. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Az utóbbi lenne, hogy emberek is vannak. De azért nem akarok Cirmó neveket, mert nem cuki cicákról van szó, hanem "kemény" utca macskákról, akiknek harcolniuk kell mindenért... vagy valami ilyemi...
2010. szept. 25. 16:42
 27/46 anonim ***** válasza:

16:28-as újra


esetleg valami tulajdonságuk alapján? pl a Harcos, Főnök, Kajás... vagy az indiánnevekre hajazva pl. Hosszúbajszú? :)

2010. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Végülis lehet mindkettő. :)
2010. szept. 25. 16:54
 29/46 anonim ***** válasza:
Akkor a történetben szereplő macska tuljdonságai alapján nevezd el a macskákat. Mivel te írod tisztában van vele milyen tulajdonságokkal fognak rendelkezni a macskák. Amelyik állandóan nyávog azt a társai is nevezhetik (amiről mi sose fogunk tudni) Nyafinak. Egy tulajdonságát válaszd ki és legyen az a neve.
2010. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Dió, Mogyi, Mandula, Boci, Csoki, Kacor,...ilyenek?
2010. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!