Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok macskára illő neveket?

Írnátok macskára illő neveket?

Figyelt kérdés

Ne ilyen "Pömpike" meg "Cicókamicóka" neveket, hanem egy rendes, macskához is illő nevet kérnék! Úgy is belelehetne gondolni a dologba, hogy a macskák (ha tudnának úgy komunikálni egymással, mint mi) hogy szólítanák egymást... Tudom, hogy fura kérés, de remélem tudtok segíteni és nem megint a "Panka" és "Smaragdka" szerű nevekkel rukkoltok majd elő. (ezt sokszor tapasztaltam)


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
A mi macskánk Májló.
2010. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

tegnap 21:38-nek:

Hát te meg? Mit húzod fel magad miattam? Nem igaz, hogy nekem semmi nem jó. Már keresgélek is és vannak ötleteim, hála az itt kapott segítségnek. Csak azért tűntem ilyen válogatósnak, mert nem tudtam igazán körül írni mire gondoltam..

2010. szept. 28. 16:06
 43/46 anonim válasza:
szerintem a Marcipán tök jó
2010. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Lotti, Töpike, Heloy,Zorró, Miuka, Stardy, Destiny, Seth. Quil, Pandora
2011. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Menia, Sisi, Estralla, Stella, Medina, Mechana, Micha, Dita, Stillroad, Metron, Violater, Meein, Coony, Figaro, Detta, Trilla, Szelence. Ezek elég jók? 22:20 vagyok
2011. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Lombi, Markronc, Limina, Ilyesmi? Pöffencs, Gyappi Lémina
2014. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!