Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig jönnek a bolhák a spot...

Meddig jönnek a bolhák a spot on-tól?

Figyelt kérdés
3 napja kapták meg, tegnap kezdtek el dögleni az élősködők, de még ma is találtam bennük élőt. A házat egész délután takarítottam, de így sose lesz vége, úgy érzem. Mennyi ideig normális, hogy még van bennük élő? (Sokkal kevesebbet vakaróznak már, az látszik)
2022. szept. 19. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell majd ismételni, hogy az összeset kiirtsa. Nálunk két kezelés után pusztultak ki a cicából. A két kezelés között 3 hétnek kellett eltelnie.
2022. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! És akkor addig pl. a 60 fokon kimosott ülőpárnákat, vagy a fekhelyuket nem érdemes visszatenni?

Illetve tudsz esetleg olyan fújót, amibe nincs permetrin és használhatom a környezet tisztítására?

2022. szept. 19. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a lakást is ellepték, a peték résekben várják, hogy kikelhessenek. Ha kikeltek, gyorsan megtalálják a cicát. Így találhatsz újabb élőket. Persze, azok is elpusztulnak a spoton hatására.



A Neostomosanban nincs permetrin, úgy tudom. Fújhatod, felmoshatsz vele.

2022. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azzal fújtam be (és megvártam, hogy megszáradjon, addig elzártam őket), de azt írják az is lehet mérgező... kb. 5 féle fujot ajanlottak, mindbe volt permetrin, vagy ez a neo volt a lehetőség. Most már komolyan érdekel, hogy mi az, ami tutira nem mérgező rájuk nézve.

Azt nem tudom, hogy ellepték-e de mivel csak bentiek és bennük ki tudja hány nőstény volt, gondolom, hogy lepetéztek. Ezért takarítok nonstop.

Már kb. 10 adagot mostam, minden párnát, takarót, nappaliban tárolt szövet táskát, terítőket, stb. De ez így véget nem érő, amíg van bennük élő, arról nem beszélve, hogy ennyi adagot szárítani se tudok hol.

Komolyan nem értem mások hogy tudták véglegesen kiirtani őket házilag. Mert olvastam többeket, de nem értem hogyan.

2022. szept. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!