Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Epilepsziás roham lesz, vagy...

Epilepsziás roham lesz, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Ma volt a 3-ik alkalom,hogy a cicám szájából habos nyál folyik...mintha köpné..közben csúnya hangot ad ki,de nem fekszik le,áll a lábain,meggörbíti magát és felborzolja a farkán és a hátán is a szőrét,kicsit rángatózik is...ez tart kb fél percet,aztán csak áll egy darabig és és néz,de ilyenkor nem nagyon szenvedi el ha hozzá akarok érni,nyávog nekem.

Gondoltam eleinte,hogy mérget evett..vagy valamit,de ez már harmadjára fordul elő. Mindez csak 2 hónapja kezdődött...aggódom szegényért.



2022. szept. 20. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Orvos mit mondott? Gondolom mar 2 honapja az elso roham utan elvitted.
2022. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jolvan vidd orvoshoz. Gondolom nem vitted még.
2022. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vittem,mivel kinti macska,gyanítottam valamit összeevett,erről is olvastam,hogy pl mérgezett egér után így csinálnak. Aztán második eset után már nem stimmelt valami.

Ez után felkeresek egy dokit,biztos ami biztos.

Lehet nem köthető egerekhez,de ma is hazahozott egy nagyot,és rá kis időre így csinált..

2022. szept. 20. 19:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell feltenni azt a kérdést,hogy elvittem-e orvoshoz,hiszen a feltett kérdésemből nyílvánvaló,hogy még nem :)..bizonytalan voltam
2022. szept. 20. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Fu de kinyilt most a bicska a zsebemben :D

Es ha mergezett egeret vagy amugy merget evett, es emiatt van, akkor se erdemli meg az orvosi ellatast? Csak mert...miert? Mert kinti?

Na mindegy, ilyenkor ugy faj a szivem,de persze a te macskad, sajnos en nem menthetem meg.

2022. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Kár, hogy van macskád.

A felelős állattartás nem csak annyi, hogy adok neki enni meg ha van kedvem megsimogatom.

2022. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nyílván ítélkezni könnyebb,ilyen a magyar mentalitás..

Nyugi,nehogy összeessetek a sajnálkozásban,a doki azt mondta az lesz az,epilepszia,de nem komoly,ha ritkán észlelem,és nem gyakori nála ne pánikoljak..

Szégyen emberek vagytok!

2022. szept. 21. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Teis az vagy a kérdéseddel. Ahelyett hogy elvitted volna, felraksz ide egy értelmetlen kérdést.
2022. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as te még életedben nem tettél fel "értelmetlen" kérdést, ugye? :))

O hagyjatok már

2022. szept. 21. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
A szégyen nem mi vagyunk :D
2022. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!