Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktál beszèlgetni a cicáddal...

Szoktál beszèlgetni a cicáddal, ha igen szokott rád figyelni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Èn szoktam, de nem igazán szokott ilyenkor rámnèzni inkább csak vègzi a szokásos macsekmelót. Tudjátok mosdás dorombolás ès alvás. De mièrt nem èrdekli hogy mit mondok neki? A kutyánk ilyenkor le sem veszi rólam a szemèt, mint ha inná a szavaim.

2022. szept. 22. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nálam a cica konkrétan vissza is dumál. Hatalmas szemekkel néz rám, és mindig amikor befejezem a beszédet, akkor visszanyávog, jellegzetes hangon, amit csak nekem szokott.
2022. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%
Van az az alkoholmennyiség amikor válaszol is.
2022. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
1es, akkor minek olvasod? Amúgy attól, hogy nem néz téged kérdező, még lehet figyel ràd, ne emberként kezeld.
2022. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is "beszélt".:D

Csak gondolom macska nyelven, igy nem voltam paraszt és valaszoltam mindig neki :'D

Az " ehes vagyooooook"-ot pl. Tudom macska ul XD

2022. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
88%
Szoktam hozzá beszélni. Van mikor lereagálja, van mikor nem. Nyilván a szavak jelentését nem tudja, a hangsúlyozást viszont tökéletesen érti.
2022. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!