Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szenvedhet a cica elaltatàskor...

Szenvedhet a cica elaltatàskor, kérlek, mondjàtok, hogy nem?

Figyelt kérdés
Ma volt itt az àllatorvos, a cica màr nagyon nincs jól, 20 èves, de tegnap mèg evett, ma màr csak iszik, piciket. Úgy volt, hogy ma elaltatja őt, de làtta rajtam, hogy nem tudom mèg mèghozni ezt a döntést.. Azt mondta, hogy mèg reagál, nem elfekvő, nincsen annyira rosszul, mmint jól sincsen, ma még mondta, hogy próbáljam tovàbb kínálni, bármivel, amit szeret. De valószínűleg, holnap màr nem lesz elkerülhető ez a döntés. Azt mondta, hogy beadja az első injekciót, ugye elvileg attól màr nem èrezne semmit, ès azt mondta, hogy ő nagyon sok görcsoldót szokott adni, de előfordulhat, hogy legyenek fájdalmai.. 😪 Èn ezt nem bírom végig nézni, ès amikor szenved, nem hiszem, hogy bent tudok lenni. Akiknek ilyet àt kellett èlnie, hogy volt?
2022. szept. 26. 18:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt, ezt nem ő mondta, hogy beadja az első injekciót, ezt èn mondtam, hogy olvastam, hogy ez az eljárás.. Erre kezdte el mondani, hogy ő sok görcsoldót szokott adni.
2022. szept. 26. 19:13
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

#18, Kérdezzek erre rá? Ès, ha nem az igazat fogja mondani?


Akarod tudni az igazat..?

2022. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom, és nem is engedem, hogy így altassa csak őt el. Akkor ez màr gyanús, ugye?
2022. szept. 26. 19:15
 24/28 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Sok görcsoldó.. Igen gyanús.
2022. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az exférjem állatorvos. Sokat tébláboltam mellette, amíg dolgozott.

Láttam én mindent. Láttam felnőtt férfiakat sírni, amikor kimondatott a kutyájukról, hogy vége...morzsolgatták a selymes füleket, és zokogtak.

Láttam gazdikat, akik üveges szemekkel meredtek a semmibe, miközben elkísérték a kedvencüket az utolsó útjukon.

De egy állatot se láttam görcsökben fetrengeni. Elaludtak.

2022. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, félve kérdezem!

Mi újság nálatok?

2022. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt este, rosszul lett, sürgősen elvittük az àllatorvoshoz, egy másikhoz, természetesen. Kiderült, hogy bevèrzett a gyomra, el kellett altatni...:( Mèg nem igazán tèrtem magamhoz, mintha kiszakítottak volna belőlem egy darabot. Felmerült, hogy az orvos beköt egy infúziót, de nem ígért sok jót, ès nem akartam, hogy tovàbb szenvedjen, de mèg mindig nem tudom, "jól" döntöttem-e, de valószínűleg daganata is lehetett. Borzalmasan szenvedett, a karjaimban vittem őt ki, az autóba. Itt kapott kábító injekciót, azt mondta az orvos, hogy nem fog szenvedni, a második előtt kijöttem, mert rettegtem, -hogy ugyan ők màr akkor elvileg semmit nem éreznek-, de mègis, mit kell végig néznem. De valahol azt is bànom, hogy nem maradtam vele az utolsó pillanatig. A kezelőorvosa màsnap felhívott, aki altatta volna, hogy hogy van. Fogalmam sincsen, mit gondoljak, pl.,mert ilyenkor màr sajnos mindent el tudok róla képzelni...Nagyon nehéz ezt elhinnem, hogy képes lenne hagyni hogy szenvedjen a cica. Azt is mondta mèg, amikor kint volt, ès az altatásról beszèltünk, hogy a születés is egyfajta fájdalommal jàr, ès a halàl is, ès előfordulhatnak fájdalmak..Előző este mèg adott neki valamilyen injekciót, de ugye màr előtte is előfordult egy ilyen rosszullète, ès mindenki azt mondja, hogy rèmeket látok, olyasmit biztosan nem adhatott be neki. Nagyon remélem, de nem adott kórlapot, igaz, hètvègèn csak nekünk nyitotta ki a rendelőt, ès nem mentek a gépek a rendelőben. Annyit kérdezett, hogy akkor ezek szerint, rosszabbul lett. Olvastam itt gyakorin olyan dokiról, aki elspórolta a kàbító injekciót. Ez szörnyű dolog..:(
2022. szept. 28. 21:58
 28/28 A kérdező kommentje:
Mèg azt kérdeztem tőle a telefonban, hogy nem tudom, mitől lehetett a gyógyszerektől.. Azt mondta, hogy azoktól önmagában nem, hanem lehetett daganat is, vagy bàrmi, màr ebben a korban. Ugye direkt injekciókbammn kapta az antibiotikumot,meg a fájdalomcsillapítót is, egy hèten keresztül, mert azt mondta így jobban hat, meg ki is kerüli a tàpcsatornàt. Azèrt kapta ezeket, mert szaruhártya fekèlye lett.
2022. szept. 28. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!