Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legyengült cica meddig bírja?

Legyengült cica meddig bírja?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos hogy levan gyengulve a cicám. Adott neki szteroidot, attól kicsit jobb lett, de lábra állni még mindig nem tud. (Igaz még csak tegnap adta neki) Nagyon fáj mindene. Meddig várjak? Egyáltalán erdemes várni, hátha még felépülhet? Vagy altattassam el? Én a legjobbat szeretném neki, és nem tudom hogy bírja e még, vagy hagyjam? 😭

2018. aug. 13. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nem tájékoztatott a cica kilátásairól? Mi várható, mikorra várható javulás, mik egyáltalán a kilátások?

A gyógyszer nem azonnal hat, legyél türelmes.

Eléggé szűkszavúan írtál, így azt sem lehet tudni, mitől van legyengülve a cicád, így mi mégis, ráadásul nem vagyunk állatorvosok, mit tudnánk írni?

2018. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta hogy nagy csoda hogyha felépül. Mi se tudjuk pontosan mi érhette, mert egy reggelre egyszer csak le lett gyengülve, az orvos azt mondta tragedia érhette. Valaki volt mar hasonlóan az állataval? Nektek meggyógyult?😭
2018. aug. 13. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánk benti cica, tehát nem érheti semmilyen sokk, semmilyen fertőzés, betegség és autó sem ütheti el.

Az állatorvos, ahol jártál a cicával nem valami közlékeny, valami közelebbit is mondhatott volna. Az, hogy nem tud lábra állni a cicád, elég komoly valóban, de ez lehet valami testi sérülés miatt vagy evett valamilyen mérgező dolgot? Gondolom, a testi sérülést az orvos kizárta.

Alaposabb tájékoztatást kérnék az orvostól és mindenképpen normális ellátást kell, hogy kapjon a cicád. Nem tudom, másnak mi a véleménye erről az állatorvosról?

2018. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont hogy a testi sérülés mellett áll az orvos. De rettenetesen félek hogy soha nem fog tudni lábra allni😭 Valaki aki tapasztalt ilyet meg tudja nekem mondani mennyi időt kell varni?😭 vagy hogy mennyi idő után altassuk el?😭
2018. aug. 13. 18:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnék elaltatásra. Csak akkor, ha a doki már más megoldást nem ajánl.
2018. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg, amíg a cica javulni kezd, hiszen csak tegnap kapott gyógyszert. Idő kell a javuláshoz.

Az, hogy mindene fáj,mégis mit jelent?

Nem röntgenezték meg a cicádat?

2018. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ott nem csináltak röngent. Azért gondolom hogy mindene fáj mert akárhogy mozdul vagy próbál felállni sír😭 És én is sírva nézem, mert nem tudok mit tenni😭 Mindig próbálom a legkényelmesebb pózba helyezni őt de sajnos ezt nem tudom megálllapítani😭
2018. aug. 13. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben alaposan kifaggattam volna a dokit. Pláne, hogy a cica sír és csak küszködik. Egy lelkiismeretes orvos - bárki, aki szereti az állatokat -, nem hagyná, hogy ne tudjon konkrét tényeket a cica állapotát illetően. Remélem, amikor legközelebb viszitek a cicát dokihoz, valamivel bővebben tud nyilatkozni a cicáról. Én telefonálnék a dokinak, elmondanám, mennyire szenved a cica és hogy amíg a szteroidok nem hatnak kellőképpen, hogy lehetne rajta segíteni?
2018. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnap ha nyitva lesznek azonnal felhívom őket. Egy kicsivel jobban vagyok mert a cica jobban van, már próbalgat legalább menni. Nekem ez is hatalmas öröm most😭
2018. aug. 13. 20:25
 10/11 anonim válasza:
100%
A nagynéném macskája 12 éves volt amikor meghalt imádta mint a saját gyerekét a végen orvoshoz vitte mindenhova hátha találják valami megoldást a fajdalaira. Egy évig húzta még mindennapos fájdalmakkal.
2018. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!