Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel eteted a macskád?...

Mivel eteted a macskád? Milyen márkájú kaját kap ? Figyeled az összetevőket?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Napközben táp van kint neki, este pedig konzervet szokott kapni. Elsősorban Smilla márkájút szoktam venni neki mindkettőből, mert ez elég jó ár-érték arányban és a cicám is szereti.

Igen, mindig megnézem az összetevőket és csak olyat veszek, ami gabonamentes és elég magas a hústartalma.

2022. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Mikor mivel. A mostani árak mellett az akciós kutyakonzervet szoktam keverni a legolcsóbb száraz macska táppal. Eszembe sincs ennyi macskának több ezres kaját venni és köszönik szépen rendben vannak.
2022. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Minek tart macskát az aki nem tudja normálisan etetni? Nekem nincs macskám, más állatom van, de mindenből a legjobbat veszem neki.
2022. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

4db=400g tasak whiskas 1000 ft

0.5 kg csirkemellfilé 900


szoval veszel csirkemellfilet, felvagom es porciozva berakom melyhutobe, es adagonkent felolvasztom. Ill kap melle szaraz tapot. 16 eves, tasakosat otthagyja amugy is, csirket nem unja meg es meg olcsobb is..

2022. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
macskanak egér potykány tej való
2022. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 NTBS ***** válasza:
24%
Száraz táp, szalámi, ritkán ha marad ételmaradék.
2022. szept. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Concept for life száraz táp

Főtt tanyasi kacsa, csirke hús

Néha Feringa, Miamor konzerv

2022. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Azért tart macskát valaki kedves 3-as mert inkább befogadom én is a kóbor macskákat és etetem azzal amivel mint hogy kint fagyjon vagy haljon éhen. Mivel ennyit tudok nyújtani...plusz a menhelyek se minőségi kajával etetnek ha nem tetszik előtted a lehetőség vegyél nekik vagy nekünk is minőségi tápot. Ezen az oldalon amúgy is mindenki okos és full gazdag.
2022. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a legjobb tápokkal kezdtem, az állatorvos javaslatára, Purizon, Applaws, Real Nature Wilderness, Orijen, Acana, Carnilove.

Az összeset utálta, de mivel (szintén állatorvos javaslatára) nem adtam semmi mást neki, kénytelen volt azokat enni, aztán vesegyulladást, húgykövet, epegyulladást kapott tőlük, rendszeresen hányt, csapzott, sovány, csipás, fostos volt, rengeteget vakarózott 3 éven át. Minden egyéb dolgot próbáltunk, különféle étrend kiegészítők, drága orvosi vizsgálatok, vérvétel, gyógyszerek, gyógytápok, kínunkban már olcsóbb tápok, nedvestápok(smilla, animonda, concept for life, josera, premiere, az istenített royal canin). Mire elegünk lett és egy az egyben elhagytuk az összes kész macskakaját, gyógyszert, mindent és elkezdtünk főzni neki felváltva sertéskocsonyát és csirkelevest. Semmi egyebet nem adtunk, csak a szőroldó pasztát hagytuk meg, mert hosszúszőrű kevert cica és érdekes módon egy hónapon belül csodaszép, kierősödött, puha, szépszemű, egészséges nagycica lett belőle!!

Azóta én kutyának is, macskának is csak ezt adom, természetes, húsos alapú főtt étel, a legjobb mindegyiknek és nem kerül vagyonokba, főleg, mivel durva orvosi számlák sincsenek és morgó cicák sem!!

2022. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi az Acana-t váltogatjuk a Real Nature Wilderness táppal.


A konzerveket/alutasisokat nem eszik meg. Próbálkoztam anno hússal, nyersen, főve, ledarálva...

szabályosan fintorogtak.


Egyedül amit megesznek és nem táp, az a fürjtojás. Meg a főtt csirketojás, de annak is csak a fehérjét. A sárgája már nem kell. :D


Nyilván figyelem az összetevőket, én sem eszem sząrt, ezért az állataimat sem azzal etetem.

2022. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!