Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel eteted a macskád?...

Mivel eteted a macskád? Milyen márkájú kaját kap ? Figyeled az összetevőket?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 23:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Applaws alá nem adok.
2022. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Applaws táppal kábé napi 120 forintból kijön, és a legjobbat kapja. Nem értem, hogy lehet ettől jobb az, ha valaki ócska szemét tápokkal etet, ami drágább is. Havonta 4000 ft se a macska kajája így...
2022. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy cicám van, és nagy haspókok, így általában azt kapják, ami épp akciós a zoopluson. Konzervből/tasakosból most Smillát és Catessyt vettem nekik. Száraztápból bevált a Matisse, azt a helyi állatkereskedésben veszem. Komolyan irigylem azokat, akiknek a cicája elvan csak szárazon. Az enyémek igénylik a konzervet is. Az összetevőket csak annyiban szoktam figyelni, hogy meglegyen a kellő hústartalma, ha már ragadozók, ne gabonával akarják őket jóllakatni, meg ne legyenek benne szükségtelen adalékanyagok. De hogy emellett paradicsommal, spenóttal, garnélával vagy zöldfűszerrel ízesítik, azzal nem foglalkozom, kipróbálom, aztán ha bejön a macsekoknak, jöhet máskor is, ha nem akkor meg máskor nem azt veszem.
2022. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!