Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felelős vagyok azért ha a...

Felelős vagyok azért ha a macskám megöl pl. egy veszélyeztetett fajba tartozó madarat?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 17:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
IGEN!
2022. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 robetko ***** válasza:
22%
Nem. Miért lennél?
2022. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Igen. A te tulajdonod, tehát bármi kárt okoz, neked kell megtéríteni, így van törvényileg is.
2022. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Hát sajnos általában igen, bár lehet olyan kivételes helyzet, amikor nem. Például ha a vihar kitöri az ablakot (nekidől egy fa) és bejön a házba (ahol a macskát tartod) egy veszélyeztetett madár.
2022. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Hol történt?
2022. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%

Te jó ég, nem tök mindegy? Egy ragadozó elkapott egy prédát. Teljesen természetes dolog. Inkább szánalmas vagy, hogy ilyen marhaságon gondolkodsz, es némelyik válaszoló, hogy téged vádol.


Mellesleg: ugyes cica! Az én egyik macskám anno már pár hónapos korában másfél-két méter magasba is képes volt felugrani, és elkapni a kisebb madarakat röptükben. Badass kis dög volt.

2022. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
15%
ügyes*
2022. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Persze ügyes, de azért inkább játékmadarat vadásztassunk vele, ha már lehet.
2022. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

#6:

Ennyire primitív válaszok után nem csoda, hogy egyre kevesebb zölded van, de meg is érdemled.

2022. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"de azért inkább játékmadarat vadásztassunk vele, ha már lehet."


Az a gond hogy egy macskat nem lehet porazon tartani, igy nem en dontom el hogy mire vadaszik.

Inkabb az a lenyeg szerintem az ilyen szituacioknal hogy a szemely aki macskat tart nem e el olyan kornyeken ahol veszelyeztetett allatok is elnek.

2022. okt. 1. 18:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!