Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van egy macska a szomszédba...

Ha van egy macska a szomszédban, akit nagyon szeretek, de nemrég kiscicáink lettek, akkor ők később mindenképp utálni fogják egymást?

Figyelt kérdés

A szomszéd macskára mindig mi vigyáztunk, ha a szomszéd nyaralni ment, és ő is nagyon kedvel engem. Viszont most kiscicáink lettek, egyenlőre még csak bent vannak, de később már kint is lesznek. Mindenképp össze fognak verekedni és "vitázni rajtam" vagy hajlandóak lesznek elfogadni egymást és egy idő után még jól ki is jönni egymással?

Előre is köszönöm! Trollok kíméljenek!



2022. okt. 6. 08:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%
nem csak több megértés szorult belém mint a többi droidba
2022. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Melyik a jobb? Hitetni a kérdezőt hülyeségekkel, vagy megmondani neki hogy a kérdés így értelmetlen, és ne izguljon, mert úgyis majd kiderül?
2022. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 NTBS ***** válasza:
59%
Jó eséllyel igen utálni fogják egymást.
2022. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem jonnek ki egymassal, az se miattad lesz, azert ennyire egoista ne legyel mar kerdezo basszus 🤣🤣

Teruletvedo, alapvetoen maganyos allatok, akik tokeletesen elvannak egyedul a sajat kis helyukon, ez szokott lenni a vita targya is. Illetve ugye ezen kivul meg a parosodas.


De mivel te felelos gazda vagy es ivartalanitasz, ezert a parosodas miatt legalabb majd nem ugranak egymasnak/ egymasra :D

A tobbit majd meglatod.

2022. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A szomszéd macska legyen nálad egy darabig, amíg a kölykök kölykök. Akkor majd valószínűbb, hogy megtűrik egymást.
2022. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat #4,6,9,11! Nem, nem vagyok se egoista, se gyengeelméjű. Bár nem tudom kinek rémlik, hogy írtam, csak értelmes válaszokat várok, trollokat nem.

Nem, nem azt gondolom, hogy én leszek a vita tárgya, csupán a szomszéd macska eléggé hozzámnőtt, mindig jön, dorombol. A kertünket szinte a sajátjának tekinti. Ezért érdekelnének mások tapasztalatai (!) nem pedig a kötözködés.

A kiscicák köszönik szépen nagyon szeretik a lakást, és minket is. Természetesen ivartalanítva lesznek, de még csak 8 hetesek, így aligha van értelme kedves #14-es a beszólásodnak.

Ttudom, hogy minden eset más, azonban mivel később vegyes tartású macskák lesznek,ezért érdekelt volna mások tapasztalata a szomszéd macskákkal, akik már beszoktak valaki kertjébe. Azonban úgy látszik itt értelmes válaszokra aligha számíthatok.

2022. okt. 7. 12:15
 17/21 A kérdező kommentje:
Persze egy-két kivétel hála az égnek mindig akad. :)
2022. okt. 7. 12:16
 18/21 anonim ***** válasza:
8%

Ertelmes valaszokat kaptal, az, hogy ez neked nem tetszik, egyeni problema.


Minden eset mas, de ugy latszik ezt meg mindig nem fogod fel, hogy hiaba masok tapasztalata, nalatok lehet, hogy rohadtul nem ugy lesz. De ha nem megy, hat akkor nem megy a megertes, szinten a te bajod :D

2022. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

Semmi baj nincs a válaszokkal, amiket kaptál.

Butaság volt a kérdésed.

2022. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mostantól kérlek csak az válaszoljon, akinél volt olyan/hallott már olyanról, hogy a cicák jól kijöttek egymással.
2022. okt. 7. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!