Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Volt egy álmom amiben csak az...

Volt egy álmom amiben csak az egyik cicánk halt halált, nagyon sírtam. A napokban hunyt el szegény, kutya támadás által. Lehet , hogy megalmodtam a halálát?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

Most lelehet hurrogni a kérdezőt, nekem 2 macsekom is van, kutyám nincsen mert nem szeretem őket.


De az egyik macskám olyan, hogy ha nincs külön bezárva a lakásajtó csak kilincsre van csukva, akkor bizony már nyitja is ki az ajtót és ki is megy... nehéz bent tartani, főleg ha pakolok be...

2022. okt. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt is meg lehetne oldani. Pl. ajtógombra cserélni a kilincset, aztán azt nyissa ki. A kérdezôéknek is volt két évük megcsináltatni a kerítést. Dehát az ember lusta, amíg nincs baj, addig jól van az úgy.
2022. okt. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem lusta hanem lehet anyagi oka is...


Amit mondasz nekem ahhoz az egész ajtót ki kellene cserélni.


Most annyit tudtam tenni, hogy ivartalanítottam a macsekot, elvileg ha nincsen vágy, hogy keresse a környék nőstény macskáit, lehet nem nyitogatja majd az ajtókat...

2022. okt. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!