Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aldi macskaalom nektek bevált?

Aldi macskaalom nektek bevált?

Figyelt kérdés
Idáig mindig Tigerinót vettem neki, viszont meguntam az árát, elég drága és relatíve gyorsan fogy. Arra jutottam, hogy veszek neki Aldisat. Nektek bejött ?

2022. okt. 12. 07:02
A kérdező szavazást indított:
Aldi álom jó
Nem jó minőség
20 szavazat
 1/7 anonim válasza:
100%

Én használtam már az aldi szilikátosát is, amikor még 2000 ft volt egy zsák, ma már kb 3800 ha jól láttam.

Jelenleg az aldi csomósodóját használom, kemény 1200 ft. Csak ezt hajlandó használni a cicám... ha másmilyen almot kap (teljesen mindegy h más márkájú csomósodó, vagy pellet....) nem pisil bele. :D

2022. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Benet almokat szeretem, kb. 2500 Ft-ba kerül havonta, de sosem volt kellemetlen szag a lakásban és a cica is imádja.
2022. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az aldis nagyon jol csomosodik, igazabol nem rossz alom, ha valaki szereti a port...:D

En gyulolom, mert tenyleg nagyon poros, zart macska wc-vel egyutt is. De az en macskam is csak ezt fogadja el, masba nem hajlando elvegezni a dolgat. Bajban is leszek, ha ezt egyszer beszuntetik...:D

2022. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1. vagyok egyébként a szilikátosat is használtuk, az is bevált anno, deee én annak éreztem a szagát... elég hamar. nem birnám ki vele hetekig hogy csak forgatom... pedig ivartalan a cicám. de arról álltam át a pelletre, én azt szerettem a legjobban. legszagtalanabb legkörnyezetbarátabb és legtisztább megoldás volt. de már nem fogadja el sajnos :D így hát maradt az aldis csomósodó. amúgy gazdaságos, nem szagos.. én szeretem ezt is csak annyi a hátránya hogy valóban kihozza a lábával, és az alomtálca előtt mindig ott van a por :D
2022. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált. Jól csomósodik és nem drága.
2022. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ne hasznàljatok szilikàtos almot!Kvarchomokbòl kèszül,ami szilikòzist okoz.A mi cicànk 9 èvig hasznàlta ezt,de egyre jobban köhögött,volt hörgőtükrözèse,a levett mintàban makrofàgok voltak,szilikòzis a diagnòzis.Most szteroidinjekciòkkal pròbàljàk lassìtani a betegsèg romlàsàt,ami gyògyìthatatlan.Ès ezt mi is belèlegeztük ès a gyerekek is.
2023. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sracz66 válasza:
Eddig csak az aldis Shah macskaalom vált be... a többihez még csak oda sem szagolt a macska, inkább üvöltött egész nap, hogy nem talált budit magának.
dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!