Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb macskaalom?

Figyelt kérdés

Ti melyiket használjátok? Ár-érték arányban melyiket tartjátok a legjobbnak? Én eddig a DM-es dobozos almot tartottam a legjobbnak hosszú ideig, még akkor is, mikor 1500Ft lett egy kis doboz. Most viszont már 1800Ft-ba kerül a 6 kilós kis dobozka és ideje más alternatíva után néznem 3 cica mellett :D

(Csak kérlek az Aldis almot ne írjátok -bár nyilván írhatjátok- csak nekem nem jött be 😅 )


2022. okt. 8. 03:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Szia ! A mi cicank szoba tiszta,most is alszik. :-) Tuzepen lehet venni fureszport azt ajanlanam.200ft-korul van egy zsakkal mifelenk.
2022. okt. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
64%

Szia,

Tigerino Nuggies Ultra macskaalom gyapjúvirág illattal csomósodó, közepes szemcsés, 14 l, 3990 ft,2 cs. vásárlása esetén kedvező csomagáron tudod megrendelni a Zooplus-on.

3 cicám van, tökéletes.

2022. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Benek Corn. Zooplusról lehet rendelni, nem tudom épp mennyibe kerül, mert én kB félévente rendelem a nagy 35 kilós zsákot.


Le lehet húzni a wc-n, így nem kell tárolgatni a kakis almot/szaladgálni le az emeletről minden alkalom után.

Pisi szagot semlegesíti.

Csomósodik.

Ritkán kell az egészet cserélni, csak pótolni kell amit kiszedsz.

Nem porzik, és ha valakinek ez is számít biológiailag lebomló, szóval még környezetbarát is.

2022. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Spar budget macskaalom. Csomó fajtát kipróbáltam már a hagyományos macskaalmok közül, nekem ez vált be.

De mostanában több nagyon poros volt közülük, nem tudom egyelőre, hogy csak pont kifogtam pár rosszul gyártottat, vagy ez tartós minőségromlás lesz.

2022. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, hogy nem mindegy, hogy olcsót keresel, vagy jót. Ár-érték arányban kb. nincs jobb az Aldisnál, ha ez a minőség nem jön be, akkor maradnak a drágábbak.


Minőségi alomból nekünk a Biosand Lettiera jött be a legjobban, van belőle 15 kilós kiszerelés... de bizony az drágább a drágának mondott DM-es almodnál is. :)

Bevallom, volt, hogy kevertem az Aldissal spórolás gyanánt. :-D

2022. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pillér2 ***** válasza:
Nekem a Pretty jött be a legjobban, még a Sparosnál is jobb.
2022. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pillér2 ***** válasza:
2022. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

CBA piros macska alom 700 Ft körül van.

Cirmi macska alom 500 ft körül mozog.


Csomósodós fajta.

2022. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én általában kétfélét keverek össze. (Idős cicáim már sokat pisilnek, amióta a veséjük nem tökéletes, úgyhogy gyorsan fogy.) Amik eddig leginkább beváltak:

Dm-es - a dobozos volt a legjobb, de a zacskós Ultra klumpstreu is jó

Tigerino Canada

A kifli.hu-ról rendelt Sandbox

Viszont írták előttem a Benek corn-t, na, az nálunk abszolút nem volt jó.

2022. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Aldistól nincs jobb, ami olcsóbb.

Vegyél Tigerinot, az jobb viszont nem is olcsó.

2022. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!