Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Saját márkás macskatápokkal...

Saját márkás macskatápokkal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lidl Coshida, Penny Louisa?
2022. okt. 16. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak annyit mondok: 4% állati származék van benne. A többi gabona meg víz. A macskának nem erre vam szüksége. Egyenes út a bélgyulladáshoz, hasmenéshez, hosszú távon cukorbetegséghez. Felelős gazda nem vesz ilyet
2022. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg a fressnapfosakat nézdd meg, az aldis meg lidlis nem jó!!
2022. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Tok egyszeru a dolog kerdezo, mindig meg kell nezni az osszetevoket, barmit is veszel.

A magas hustartalomra kene torekedni, ez volna talan a legfontosabb szempont.

2022. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Penny-s vacakokat ne vegyél. Csak ártasz vele. Ha ennyire spúr vagy, ne legyen állatod.
2022. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Néztem több ilyen tesztet, a sajátmárkás tápok: Coshida, Topix, Louisa mind lekörözte a Friskies, whiskas, prevital féléket, sőt, még a Hill's, royal canin, fressnapfos multifit, fitfun tápokat is minőségben.

Premiere, Josera, Concept for Life, Smilla Grain Free tápokat adok amúgy, csak elgondolkodtató, hogy nem minden a név.

2022. okt. 16. 21:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a Coshida marha-baromfi tápban 30% hússzármazék van és ebből 8+8% marha és baromfi, megnéztem kíváncsiságból tegnap.
2022. okt. 16. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A whiskas friskies és társai nagyon reklámozva vannak. Pl Orijen reklámot soha nem láttam neten se, tévében sem. A whiskast az ember pofájába nyomják. A macskák is ezt vennék. Sokan elhiszik, hogy tuti ez a legjobb. Az ízfokozók miatt nagyon szeretik is a macskák.

Saját markás tápokkal nincs tapasztalatom. Az aldis szerintem nem lehet vészes. Alutálcásat vettem már.

Én is concept for lifeot adok a macskáimnak.

2022. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdőként én is bedőltem és mikor saját macskám lett, gondoltam hogy veszek neki Whiskast meg Félixet mert gyerekként azokat sosem vették meg a szüleim a macskánknak.

Szegény kiscica a falat is lef*sta a Whiskas megevése után, ott nagyon gyorsan váltottunk minőségre. Orijen a top de az picit borsos árú és nem telik rá mindig, mi a Fressnapfos Real Naturet vesszük, a száraz és konzerv is jó minőségű.

2022. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!