Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben lett 2 macskám!

Az egyik kinti volt, a másik benti!

Nálam mind a kettő benti lett! A kinti fiú cica nagyon sovány volt, csak feküdt stb! Rendeltem neki féregtelenítő tablettát mert emiatt volt ilyen! 4 napon keresztül kellett bevennie a tablettát, aztán most 1 hét múlva látszólag jobban van, játszik, eszik és látványosan hízik szerencsére! Ezért gondolom hatásos volt a gyógyszer!

Node a másik cicám mindig boldog volt! Játszott, szaladgált, evett és nagyon is jó húsban volt! Utóbbi időben ajánlották ismerőseim engedjem ki őket néha néha (kertes házban élek) mert nekik is kell a friss levegő, szabadság!

Kiengedtem őket! Mind a ketten kint játszottak, a fiú cica akit kezeltem hamar vissza jött a házba, a lány cica késő estig kint volt, a többi cicával játszott! Feljárkált a padlásra ahol egerek lehetnek! kb 1 hete nagyon szomorú, nem eszik, rengeteget wc-zik, egyszer hányott is, nem játszik! Lehetséges ő is gilisztás lenne? Vagy lehet megevett egy egeret és emiatt lehet? Mit ajánlotok? Vegyek neki is ilyen tablettát, vagy vigyem el állatorvoshoz? A gyógyszer a másik cicánál nagyon hatásos volt! De ő neki nem voltak ilyen tünetek! Nem hányott! Mit ajánlotok, veletek volt már ilyen? Ha volt mit csináltatok?

A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm!


2022. okt. 27. 22:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedveseim!

Ez az oldal egy vicc.

Itt 10-ből 8 alkalommal csak a trollkodás, viccelődés megy. Több felmérésem is volt itt (moderátort meglehet kérdezni) mindig kiváncsi voltam, segítenek-e az emberek egy másik embernek pl ha az egy román vagy nem tudom! Sajnos sehol sem volt segítség.

Mindenki csak kigúnyolja a másikat. Nem az oldal vezetőit akarom leszidni, ők nem tehetnek erről.

Aki trollkodásra szeretné használni az oldalt, az keressen egy mém oldalt menjen oda vicceskedni. Ez nem arra lett létrehozva!

Megfigyelem rendszeresen a kérdéseket és a válaszokat, és sajnos azt tapasztalom hogy bennünk magyarokban kb semmi összefogás nincsen, nem segítünk egymásnak MÉG egy olyan oldalon sem ami direkt erre lett létrehozva. A legtöbb troll válaszadó az oldalon, egy unatkozó 13-12 éves gyerek, aki névtelenül tud kötekedni felnőtt emberekkel.

Tisztelet a kivételnek, mert nagyon sok rendes, segítőkész ember van az oldalon, és nekem is többször segítettek már…

Mellékelhetem további felmérés alapján készült kérdésem ahol láthatjátok a válaszokat, nagyon sajnálom hogy ez az oldal is megváltozott mert feljöhet bármilyen gyerek aki kiélheti itt magát a trollkodásban! Szégyen, hogy felnőtt emberek sem tudnak segíteni ember társaiknak mert ilyenre is van példa. Könnyebb valaki helyesírásába belekötni, mint segíteni neki. Ha valaki segítséget kér, azt kinevetik és aztán csodálkoznak ha megtörténik a baj. Ha valakinek öngyilkossági gondolatai vannak, nem mer a szüleihez fordulni, inkább efelé szeretne tanácsot kérni névtelenül mi történik? Nem segítenek, kinevetik, és mondják az ilyennek nincs helye az életben, nagyon nagyon sok az ilyenre a példa… Miért nincs a magyarokban semmi összefogás, vagy segítőkészség? Miért kell valakit kinevetni, kigúnyolni csak mert segítséget kér egy kényesebb ügyben amit csak itt nekünk mer felvállalni?

2022. okt. 28. 00:06
 12/18 A kérdező kommentje:
#10 valójában állataim nem betegek ennyire! A fiú cicám gilisztás volt, az előző gazdi ezt megerősítette, kérte hogy kezeljem ki, az állatorvos írt fel tablettát a cicának, azt kellett beadni, a lány cica akiről szól a kérdés csak hányik fosik az állatorvos azt mondta valamilyen mérgezés lehet, vagy patkányt evett, vissza kell vinnem injekciókra! Olvasd el az előző válaszomat és kiderül miért írtam még a történet mellé!
2022. okt. 28. 00:09
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Aha, szóval ez a kérdés részedről csak egy felmérés volt, tehát kitalált sztori és nem az első, hogy aztán "megaszodhasd" a Gyakori népének, hogy mivan. Itt baromira nem a macskádról van szó, normál esetben amúgy sem lenne kérdés, hogy vidd-e orvoshoz, ha iggennyilvánvalóan beteg és döglődik. Legalábbis jobb esetben erre az ember magától is rájön, nem kell hozzá random idegen emberek véleménye. Szóval grat, egy troll lettél. Te sem vagy semmivel sem jobb azoknál, akiket szidsz.
2022. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
Akinek annyi esze sincs, hogy allatorvoshoz vigye a macskajat ahelyett, hogy hagyja szenvedni, az meg is erdemli a gyakori kerdesek "szep szavait". Ha nem igaz, csodas, meg megvan a macska, ha van macska. De te kamuztal, tobbet is, szoval mitol vagy olyan nagyra magaddal, hogy "ismet megmondtad a tutit"?
2022. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
#11 Köszönjük a mély és megalapozott társadalmi kritikát. Ez az oldal persze, hogy egy vicc, aki ilyen kérdéssel nem állatorvoshoz fordul, hanem ide, ezt is érdemli. Aki családi drámákat tereget ki szintén itt, ahelyett, hogy felnőttként kommunikálna otthon, szintén megérdemli. Soroljam tovább?
2022. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#13-14 vittem állatorvoshoz a macskáimat amikor betegek voltak és fogom is vinni, mivel én is megyek orvoshoz ha beteg vagyok! Esetleg küldjek fotót a papírról amit az állatorvos adott, vagy következő alkalommal videózzam le az egészet?
2022. okt. 28. 00:30
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Jóember, ha az orvos mondott valamit, minek kell itt kérdezősködni,
2022. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 NTBS ***** válasza:
Fertőzés vagy mérgezés.
2022. okt. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!