Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudnék egy kissé távolsá...

Mivel tudnék egy kissé távolságtartó cicust magamhoz édesgetni?

Figyelt kérdés
meg lehet fogni,simogatni de nem igen szeret embereknél hosszú ideig lenni.szeretném ha ez megváltozna,hogy csináljam?
2010. szept. 28. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem légy vele nagyon türelmes,beszélj hozzá,néha lepd meg valami finomsággal és ha elmegy tőled akkor hagyd békén és akkor talán rájön hogy te nem akarod nyomorgatni.

De ha ilyen a természete akkor lehet hogy nem fog megváltozni.

2010. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi!

most is itt van ölembe,simogatom,de ha leteszem olyan más lesz,amúgy nagyon makacs,ha hívom nem jön ide csak néha..

2010. szept. 28. 14:44
 3/10 A kérdező kommentje:
na most meg már átment az ágyra,rám se akar nézni
2010. szept. 28. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok türelemmel!

Játssz vele sokat, vedd fel, simizd meg naponta többször, de erőltesd rá magad. Adj neki finomakat enni, jutalomfalatot esetleg. Nekem is volt egy nagyon félénk cicám, még most is ijedős, de engem már nagyon szeret. :)

2010. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Várd ki, hogy a macska nyisson feléd, türelem kérdése a dolog. Sokat legyél a közelében, de sose erőltesd rá magad. Ha oda akar menni, úgyis oda fog, ha viszont nem, akkor semmivel sem tudod rávenni, a macskák már csak ilyen makacs állatok. Ha el akar menni, akkor hagyd békén egy darabig, idővel hiányolni fog, és visszamegy.
2010. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy mentett cicám van, februárban hoztuk. Ő pl. egyáltalán nem marad ölben, de mellénk ül, mellettünk alszik, kiköveteli a simogatást stb. Bízom benne, hogy pár év alatt eljutunk az "ölezésig" is :))
2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hmmm...nasival próbáltad? nekem is volt hasonló macsom kis nasikával hamar megváltozott ;)
2010. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)) egy kicsit azért "rányomulok" mert ha a cián múlik azt sem érdekli hogy a földön vagyok :D a finomságokat kipróbálom :) amúgy ha nyílik a hűtő egyből felpattan és ott tekereg a lábamnál.
2010. szept. 28. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A macska egy öntörvényű állat,ezért nehéz megváltoztatni...

Beszélj hozzá,simogasd,de ne akard mindig felvenni,mert azt nem mindegyik macska csipázza!!Jah.és vésd a fejedbe,h mindegyik macska egy éhenkórász...,ha nyilik a hütő,vagy csörög a zacskó akkor fut mindegyik és tekereg a láb körül...:D

2010. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az biztos :)
2010. szept. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!