Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok a bengáli macskát...

Ajánlanátok a bengáli macskát olyanoknak akiknek még nem volt macskája de szeretne egyet?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
igen.
2022. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2022. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Indokolnád is?
2022. nov. 5. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szerető és intelligens cicák. Nagy a mozgásigényük de azt kezdő cicatartó is ki tudja elégíteni sok játékkal, sétával. Jó a természetük, nem feltétlenül bújósak de ragaszkodók, kiegyensúlyozottak. Sok furcsa dolguk lehet pl szeretnek pancsolni vagy visszahozzák a labdát, meg tudnak tanulni trükköket is. Imádnak ugrálni, jó ha van nekik sok mászó felület és cica peca játék. Emellett sokat dumálnak is.
2022. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Állatmenhelyről ajánlanék inkább szegény gazdátlan macska befogadását mindenkinek. 💕 Ne pénzeljük az állatszaporítókqt, helyette adjunk otthont a menhelyi cicáknak.
2022. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Na 6-os, fogadj orokbe te, hajra! Mindenkinek ott a lehetoseg, nem csak beszelni kell rola, hanem csinalni. En fogadtam orokbe is, meg vasaroltam tenyesztotol is, ki nem talalnad, melyik allattal volt konnyebb es melyik kerult rohadt sok penzbe az egeszsegugyi gondjai miatt, amirol elore ugyebar nem tudtam.

Bizony am, az orokbefogadott! Tobb penzbe van mar, mint a tenyesztos kutyam.

Szoval tessek ezt is megemliteni, amikor az orokbefogadasrol papolsz, hogy nem minden ennyire rozsaszin es varazslatos 😊

A tenyeszto amugy NEM egyenlo a szaporitoval, ezt kene a pici fejedbe verni es akkor mar jok leszunk 😊

2022. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
Első macskának nem ajállom. A Bengáli macska nem egy sima házimacska, hanem nagyon különleges és drága. Bent ajállott tartani, néha fürdetni kell, sokat kell vele foglalkozni és játszani, minőségi macskakaját kell neki adni, álatorvoshoz is vinni kell néha ellenőrzésekre és sokat kell vele mozogni és sétálni. Előbb próbálkozz egyszerű házimacskával és csak utána vegyél ilyen különlegeset. Amúgy meg a Bengáli macska a világ második legdrágább macskája, nem is biztos hogy lenne rá pénzed.
2022. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene fürdetni? 2 éve van bengálim, egyszer se fürdettem meg. Baba illata van.

Amúgy elég érzékeny gyomrú macskák, gyakori náluk a hasmenés. Nem lehet nekik akármilyen tápot adni.

2022. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Pont azt írtam, hogy jó minőségű táp kell nekik, fürdetni meg azért kell, hogy ne legyenek koszosak és büdösek. Sétáltatás és kertben játszás közben például nagyon bekoszolódik a szőre.
2022. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 amit leírtál az minden macskára igaz, nem csak a bebgálira. Vagy egy házimacskát elég Whiskassal etetni, nem kell vele foglalkozni és ha baja lesz majd meggyógyul magától? Egy bengáli annyiban más, hogy többet kell vele foglalkozni és több pénzbe kerül.
2022. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!