Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öklendezik a macskám délelőtt...

Öklendezik a macskám délelőtt óta néha de nem jön neki semmi. viszont étvágya, játékossága ugyanúgy van. mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, az is, hogy csak szőrt akar hányni. Szokott szőrgombócot hányni?
2022. nov. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is öklendezett ma, és csak ötödszörre hányta ki a szőrgombócot. Lehet, h a te cicádban talán még nincs annyi szőr, hogy kijöjjön belőle. Én szőroldó pasztát szoktam neki adni, csak most egy ideje kimaradt; szereti egyébként lenyalogatja az ujjamról.
2022. nov. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szőr az oka. A mieink kb. soha nem hánynak, csak öklendeznek, a szőroldó paszta segít, ősszel-tavasszal minimum kúraszerűen érdemes adni (persze lehet az év bármely szakában, de a bundaváltáskor több szőrt nyelnek).
2022. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szőrgombócot akar kihányi. Ezt a folyamatot megkönnyíti ha macskafüvet kap, amit tud enni és az segít neki kihányni.
2022. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítséget! Még nagyon kicsi ezért ez újdonság volt nekem.
2022. nov. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!