Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk tegnap egy 4 hónapos...

Találtunk tegnap egy 4 hónapos kölyökmacskát, most bent van egy kis szobában, mikor engedhető ki a kertbe, hogy biztosan ne menjen el?

Figyelt kérdés
Nem opció a benti tartás sajnos. Egy csendes forgalommentes utcában lévő nagy kert lesz az új otthona. Jelenleg nyugodt és barátságos, nincs elbujva, ül az ablakban és nézelődik.holnapig tudok vele lenni. Utána én elutazok. A cica itt maradna úgy, hogy kijaros lenne. Tehetek egy próbát ma délután a kiengedesre ugy, hogy megyek vele a felfedezoutra aztán estére meg visszazarom, vagy még rizikós, mert elszelelhet?

#Helyhez szoktatas
2022. nov. 11. 14:08
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Kamionok kerekei alól egy forgalmas út közepéről. KB testi epsegeunket kockáztatva mentettuk meg. Egy koloniahoz tartozott ahogy azóta kideritettem. Én holnap utazok el 2 hónapra külföldre, így nem tudok neki ennél jobb megoldást rajzolni ennyi idő alatt,mert oda nem vihetem magammal, és a sajatomra is jelenleg más felügyel. Ahova szintén nem vihető újabb macska. Aki azzal jön hogy nem kötődnek a macskák akár 1 nap után is, az ne akarjon már szakértőnek tűnni a témában. Meleg helyre be tud majd menni, enni is fog kapni, autók sincsenek, szóval lapozzunk már ezen mert most én el jobb megoldást nem tudok neki. Nyilván én is bent tartanám de itt ez kizart.
2022. nov. 11. 14:46
 12/41 A kérdező kommentje:
A korát hogy ne tudna az ember ránézésre? Fogazatbol, méretéből, testaranyokbol Viselkedésbol? Ha ranezel egy kisgyerekre, sanszosan arról is megállapítod, hogy 2 vagy 8 éves, nem?
2022. nov. 11. 14:48
 13/41 anonim ***** válasza:
92%
Mire hazajössz, nem lesz már meg.
2022. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 NTBS ***** válasza:
92%
A kérdésre nincs jó válasz, mert te holnap elutazol. Így nincs idő magadhoz szoktatni.
2022. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
88%
El fog menni.
2022. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
88%
Hiába erőlteted, hogy szülessen olyan válasz, amit szeretnél olvasni, mert olyan sajnos nem lesz. 😿
2022. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
93%
Azt kérdezed, hogy mennyi idő kell a szoktatáshoz, mert holnap elmész, majd mikor mondjuk, hogy nem elég 1 nap, akkor az nem jó válasz. Mégis, mi a jóistent vársz? Ez a korrekt válasz, a macska nem fog odaszokni holnapig hozzátok, ha a fejed tetejére állsz is.
2022. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%

Minek tetted fel akkor a kerdest, de most komolyan?

Ki fogja etetni? O esetleg nem tudna gazdat keresni neki? Meg kolyok, hatha valahol befogadjak.

2022. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Olvasd már el te kotekedes-oly uzemmodban írogato valahanyadik szerencsétlen. A macskát etetni gondozni fogják, csak be nem mehet. Nyári konyhában lesz neki csinálva hely.
2022. nov. 11. 15:11
 20/41 anonim ***** válasza:
93%
Értjük. De ha egy macskát azonnal kiteszel, elmegy. Tök egyszerü, pont ezért van szokták az emberek odaszoktatni magukhoz. Ha holnap kirakod, elmegy. SZOKTATÁSSAL marad.
2022. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!