Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk tegnap egy 4 hónapos...

Találtunk tegnap egy 4 hónapos kölyökmacskát, most bent van egy kis szobában, mikor engedhető ki a kertbe, hogy biztosan ne menjen el?

Figyelt kérdés
Nem opció a benti tartás sajnos. Egy csendes forgalommentes utcában lévő nagy kert lesz az új otthona. Jelenleg nyugodt és barátságos, nincs elbujva, ül az ablakban és nézelődik.holnapig tudok vele lenni. Utána én elutazok. A cica itt maradna úgy, hogy kijaros lenne. Tehetek egy próbát ma délután a kiengedesre ugy, hogy megyek vele a felfedezoutra aztán estére meg visszazarom, vagy még rizikós, mert elszelelhet?

#Helyhez szoktatas
2022. nov. 11. 14:08
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
25%
8-as írta a jó választ
2022. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon naív vagy, meg értetlen is, mert százan leírták már, hogy elmegy, de csak nem hiszed…

Én falun nőttem fel, barátnőmnek volt macskája, téli időszakban a házkörül volt, tavasszal meg nyáron a párzási időszakban elment hosszú hónapokra, aztán egyszer már nem jött vissza, gondolom elütötték, megmérgezték vagy máshol elkezdték etetni és odaszokott. A macska oda megy, ahol enni kap, én szeretem a macskákat, nagyon édesek, de hűséget ne várj tőlük. A kijárós macskák élettartama valóban kb. pár éve, mert előbb utóbb lesz vele valami. Barátnőméknél is pár évente más macska volt. Úgy tudod kint tartani, ha valami nagyon magas börtönkerítés veszi körül az otthonod, amin nem tud felmászni, de egyébként el fog menni, rövidebb hosszabb időkre.

2022. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem így működik, ahogy gondolod, kérdező. A szándék jó, a kivitelezés nem fog így menni.
2022. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel hogy egyszer a távoli jövőben elmegy-e te alertetlenkedo szerencsétlen. Ha kiengedem ma akkor elmegy-e vagy sem? Nem prédikál i kéne, hanem a kérdésre válaszolni. Ha nem megy, lapozz. Nem az egodra vagyok kíváncsi. Filozofalgass máshol, itt ne foglald a helyet.
2022. nov. 11. 15:38
 25/41 anonim ***** válasza:
89%
Van baj a toronyban :D
2022. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
A macska oda megy ahol etetik. Na jó, tényleg mostmar,kerem kapcsoljon ki 🤡
2022. nov. 11. 15:39
 27/41 anonim ***** válasza:
88%
Én hlye egy bolondnak írogattam...
2022. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
79%

Ja, en is banom mar, hogy erre a kerdesre szantam 5 percet. Probal az ember normalisan valaszolni es ezt kapja.

Barom 🤡🤡

2022. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
81%
Te egy hülye vagy már ne is haragudj! Kezeltetni kéne magad meg dühkitöréseidet! Igeeen kedvesem, elmegyek ma ha kiengeded! De te úgyis jobban tudod, szóval nyugodtan engedd ki!
2022. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűen válaszolok, koncentrálj, hogy felfogd.


ELMEGY.

2022. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!