Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire macska-kompatibilis...

Mennyire macska-kompatibilis a karácsonyi fényfüggöny?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a fényfüggönyök, szeretnétek venni az ablakra, de tartok tőle, hogy a macska tönkretenné, és esetleg nem csak azt, hanem vele együtt a sima függönyt is.


Van esetleg valakinek ilyen? Nálatok nem bántja a macska?



Ilyesmire gondolok:

[link]


2022. nov. 13. 21:20
 1/9 anonim válasza:
100%

Az én cicám nem bántotta.

Pedig eléggé játékos volt.

2022. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon jól néznek ki, de ha macska mellett ilyet felteszel, tátott szájjal mész a f@szerdőbe.
2022. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nem biztos. Az enyem le se szarja a fenyfuzert, fuggonyt, pedig nekunk mindketto a foldig er.

A karacsonyfat se piszkalja akkor, ha az also agakon nincs disz :D

Igen, kicsit hulyen nez, de ha ott is diszitenenk, azokat nagyon gyorsan leszedne a farol.

Szoval ezeket a dolgokat ki kell tapasztalni.

2022. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
#3 Nyilván vannak teljesen nyugodt cicák is, de gondolom a kérdező jól ismeri a saját macskáját és nem véletlenül született meg ez a kérdés. :)
2022. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém három hónapos korában felmászott a függönyön, aztán beakadt a körme és ott maradt lógva, keservesen sírva. Amikor hazaértünk, gyorsan kiszedtem, bár a függöny két helyen kiszakadt. Soha többé nem nyúlt hozzá, ha mutattam neki, rögtön elszaladt. Ez az élmény elvette tőle a kedvét. A közelben felállitott karácsonyfa sem érdekelte.
2022. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rosszlovas ***** válasza:
Nálunk csak azt támadja, a.in mozog a fény, pl villódzik, vagy futófény, de azt nagyon...
2022. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám egy flegma k... Magasról tojik mindenféle karácsonyi diszre :D
2022. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám az állandóan ült előtte és nézte, nem tudta, hogy mit csináljon vele 😆
2022. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha egyik macskát sem érdekelte. Nem ugrál, nem mozog, nem szalad, el sem lehet normálisan mozdítani a helyéről, mi izgi lenne benne? Volt már nem egy olyan cicám, aki elől szinte mindent el kellett pakolni, még a szekrény tetejéről is levertek mindent, de a fényfüggöny azokat sem izgatta.
2022. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!