Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiú vagy a lány cicák...

A fiú vagy a lány cicák dorombolósabbak?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A nőstények, de lehet személyiségfüggő is.
2022. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem attól függ, hogy milyen nemű a cica. Nekem fiú cicám van, ha csak meglát, már dorombol, pedig még meg se simogattam. Páromnál van 3 lány és 1 fiú cica, közülük csak az egyik lánycica dorombolós, a többiek nem szoktak, vagy csak 10 perces simi után nagy nehezen beindul valami :D
2022. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dorombolás olyasmi, mint az embereknél a mosolygás.

Van aki alapjáraton mosolygósabb, ha egymagában tevékenykedik, akkor is mosolyog, társaság nélkül is. Van, akinek eleve mosolyra áll a szája, mindig, akkor is, ha egyedül van otthon.

Van, aki meg alig mosolyog.

2022. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2.

Értelmezd úgy, hogy meglát a cicád, már mosolyog.

2022. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fiú van, minden nap dorombol. Nem nemtől függ.
2022. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább személyiségfüggő. Nekem most egy kandúr és egy lány cicám is van, de csak a lány dorombol. Tesóméknál meg pont fordítva, nekik csak a kandúr macskájuk dorombol. Gyerekkoromban egy kandúrunk volt, az is szokott dorombolni. Egyik barátnőmnek a lány macskája úgy dorombol, mint egy traktor, még alatta a heverő is beleremeg.
2022. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy vörös-fehér fiam van, már meglát és dorombol
2022. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 THK válasza:
79%
Inkább a beszélgetés nemfüggő, a kandúrok általában beszédesebbek az emberekkel.
2022. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Három leány van és mint az orgonasíp, - az egyik ORDÍTVA dorombol a másik csak közelről hallható a harmadiknál meg csak a torkán érezni, hogy rezeg.
2022. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!