Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám köhög és öklendezik,...

A macskám köhög és öklendezik, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mintha hányni akarna.

Alszik aztán elkezdeni és utána abbahagyja.


2022. nov. 21. 17:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Volt régebben egy kóbor cica amit befogadtunk és ő is köhögött és hányt elvileg férgeket. Szívférget ki lehet hányni? Lehetséges hogy tőle kapta el?

Egyébként a cica már nem él.

2022. nov. 21. 20:38
 12/18 A kérdező kommentje:
Mármint a KÓBOR NEM ÉL.
2022. nov. 21. 20:49
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A szívférgesség nagyon előrehaladott állapotában az állat már hányja is a férgeket. Ha nem viszed orvoshoz, élve falják fel belülről, ha ez a baja. De ekkor már a székletében is kellene, hogy legyen.

De nem is ez a lényeg.

Szóval nem viszed orvoshoz, mi? Csak ide írtál hogy megnyugodjon a lelkiismereted mi?

2022. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hiába próbálsz kötekedni, nem fog változni semmi. Lelkiismeretem főleg nem. Nem rajtam múlik hogy mi lesz a macskával, én megteszem amit lehet, de gyerek vagyok. Szüleim állják nyilván, szóval rajtuk múlik. Első állatorvos is innen 10 km-re van körülbelül. De nem is folytatom tovább a magyarázkodást, ezt is csak azért tettem hogy értse félre a kérdést a többi válaszoló vagy olvasó.

De ha utalsz nekem szívesen viszem már akár holnap is.:)

2022. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocs másik profil. De kérdező vagyok.
2022. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
Valami ingerli. Lehet, hogy szőr, de az is lehet, hogy valami rosszat evett, esetleg belső baj. Az orvos lenne a jó megoldás.
2022. nov. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10 km-re még busszal is ellehet vinni…
2022. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én cicám is nemrég csinálta ezt kb egy hétig éjszakánként. Az állatorvos mindent rendben talált nála. Kapott szőr oldót és azóta nem fordult elő . Persze valóban jobb ha az állatorvos nézi meg, de ez nem feltétlenül jelent komoly bajt.
2022. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!