Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet egyuttelni egy...

Hogyan lehet egyuttelni egy macskaval? Macskasok ide?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek, a velemenyetek hatalmas segitseg

Orokbefogadtam egy cicat, egyszer sem kakalt be, megmutattam neki az almot es azota hasznalja szepen

Annyira nem kozvetlen meg velunk, neha amikor megszeretnenk simogatni elugrik

Hogyan lehet egyutt elni egy macskaval?

Hogyan tartototok mindent tisztan?

Nem arra gondolok, hogy takaritani kell, hanem hogy ne legyen macskaszag bent, ne erzodjon a wc-je hasznalat utan stb

Illetve ok nelkul az agyra pisilt, ketszer random az agynemure, tegnap este pedig a kanape karfajara

(Az alom mindig tiszta, ha itthon vagyok rendszeresen tisztitom)

Ezeket miert csinalja? Most rendeltem neki egy kaparooszlopot mert a kanapeba elezi a kormet

Miert pisil random be? A tietek is szokott?

Tisztan lehet tartani benti cicaval a lakast, hogy nincs macska szag, pisi szag, alom szag?

Kinek mi a bevalt rendszere?

Igyis ugyis megtartom, ha itt nen tud beilleszkedni elviszem anyukamek telepjere , de nagyon szeretnem ha itt maradna velunk

Mit tegyek? Kerlek, tanacsokat, ha leirod te hogy elsz a macskaddal, hogyan szoktattad, stb az is hatalmas segitseg !



2022. nov. 22. 15:52
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Egesz nap jatszunk, ha nem dolgozom.

Batran jarjkal a hazban, eszik eleg rendesem, wc-zeshez es pisileshez is nagyon ugyesen hasznalja az almot, nem felos mint az elso nap :( nem tudom kit csinalok rosszul 😥

2022. nov. 24. 11:16
 22/23 anonim ***** válasza:
Semmit sem csinálsz rosszul, csak időt kell neki hagyni. Az ilyen szándékos odapisilés azt jelzi legtöbbször hogy dühös valamiért... Rá kéne jönni mi zavarja. És tiltani, a cicák is értik a nemet.
2022. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

19 Barmi felzaklathatja oket, nem kell hatalmas zajokkal jaro felujitasnak lennie, az is eleg, hogy ide-oda pakolgattok folyamatosan. Anyukameknal videken van egy db benti cica, meg van egy par kobor macska a kertben akiket etetnek minden haznal, a benti cica elkezdett bepisilgetni miota kiscicak szulettek nyaron kint, es folyamatosan rajuk volt izgulva az ablakbol, allandoan azt leste, mit csinal kint 4-5 vadidegen cica. (A felnotteket ismerte, mert ok voltak a szulei, csak anyukamek befogadtak a hazba kiskoraban, mert nagyon beteg volt.) Mondjuk o alapbol egy nem tul baratsagos cica, anyamekkal elvan, nekem meg soha nem sikerult megsimogatnom :D Elszalad, mint egy random utcai macska. De nem pisilt sehova, amig meg nem jelentek a kertben a kolykok.

Javasolnam, hogy semmit ne hagyjatok elol, amig ez van, ruhakat, cipoket elpakolni, taskak felakasztva valahol. Fontos papirok fiokokban. Agyra, ulofeluletekre pledeket teriteni, azokat konnyebb mosni. Kiprobalhattok valami Felliway parologtatot is, nekem mondjuk nem hasznalt arra, amire kellett volna (nem pisi), de olvastam rola sok pozitiv velemenyt, szimpla zaklatottsagra lehet bevalik.

2022. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!