Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú macska alom? Részletek lent

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy csak csomósodós alom lehet, illetve ne a szilikátos. Jól szagtalanítson.

5 cicus almozásához kellene.



2022. nov. 28. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Hát nem tudom.
2022. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk az Aldiban kapható vált be. Shah vagy valami ilyen neve van 🙂
2022. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a Cats best. Készülj fel, hogy ahány válaszoló, annyiféle válasz, mert mindenkinek más válik be
2022. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Cat's Best
2022. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a Tigerino Canada és a Premiere Excellence vált be leginkább.
2022. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Spar Budget. Mostanában mondjuk többször is kifogtam, hogy nagyon sok por volt a zacskóban. Nem tudom, minőségromlás-e vagy csak pár hibás termék, de ezt leszámítva nekem ez vált be eddig legjobban és nagyon olcsó.
2022. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is a Cat's best, főleg azért, mert le lehet húzni a wc-én, ami nekem nagyon fontos. Már 4 éve használjuk, mindig jó minőség, sose dugult el a wc (bár a pisit kukába dobom, de az nem büdös) (2. emeleten lakunk), jól csomósodik, nem porzik. DE mást nem is nagyon próbáltunk, szóval nincs viszonyítási alapom. Nekem bevált, ár-értékben jónak találom, sokáig bejár, mivel szépen csomósodik csak kiveszem a pisigolyót és nem kell naponta takarítani az egészet, ráér 2-3 hetente - azt is csak a higiénia miatt. Macskánk szereti, bár kissé széthordja, de az szerintem minden alomnál előfordul.
2022. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a sparos meg az aldis vált be legjobban. Ezeket használjuk felváltva, mikor melyik boltba megyünk éppen. Egyetlen hátrányuk, hogy mindegyik egy kicsit porol, de csomósodóban még nem sikerült olyat találnunk, ami ne porolna. :/
2022. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Zart macska wc-nel nem annyira zavaro a poros alom, mi is az aldisat hasznaljuk, igy elviselheto :D

Amugy tenyleg eleg poros, de ar-ertek aranyban jo alom. Mondjuk mas valasztasom nem is volt, a macska csak ezt fogadja el erdekes modon, ha masik

alommal probalkozok, mindig inkabb valahova mashova kakil. Nem tudom mi lesz velunk, ha ez esetleg megszunik 😂

2022. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos az én cicám nem mernek bemenni a zárt vécébe. :D

De amúgy, igen, az jó megoldás a por ellen, érdemes kiscicakorban hozzászoktatni őket.

2022. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!