Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú macska alom? Részletek lent

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy csak csomósodós alom lehet, illetve ne a szilikátos. Jól szagtalanítson.

5 cicus almozásához kellene.



2022. nov. 28. 14:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Aldi Shah, szintén.

Nagyon jól csomósodik, ezért a csomó magába zárja a szagokat, anyukám érzékeny a szagokra, de ő is mondta, hogy ez az alom igen jó. Jó sokat tegyél egy nagy alomládába, hogy el tudja kaparni rendesen a ciculi.


A spar budget már egy ideje csak homokszemcséjű porból áll az egész.

2022. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

10-es, az enyem felnottkent szokott ra. O is felt tole, de az elejen levettem a tetejet, ugy hasznalta, kvazi nyitottan. Aztan utana 3 honap mulva ratettem es imadkoztam, hogy bemenjen 😂

De az ajtajat csak kb osszesen 1 ev mulva tettem ra, mert az volt a legnagyobb mumus, azt az en macskam

is utalta sokaig, felt tole.

2022. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az Aldis vált be a legjobban, bár annak is duplájára nőtt az ára az elmúlt időben, legutóbb már 1600 Ft volt a 10 kg-os, de még így sem vészes.
2022. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy idekérdezek, de az aldis 10 kilós kb meddig elég 1 macskára?

Plusz az mehet wc-be (legalább a kaki)?

Köszönöm ha valaki válaszol!

2022. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha jól lerázod róla az alomdarabokat, akkor bedobhatod a wcbe, de a pisigombóc eldugítja a wct, azt ne dobd oda.

1 cicára szerintem egy hónapig is elég lehet egy 10 kilós aldis alom.

2022. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.


Igazából mi is aldisat használunk, zárt cica wc van kettő, szépen csomósodik. :)


14: szerintem ez nem mehet wc-be, biztosan nagyon megdagadna, a kaki talán mehet, ha nincsenek rátapadva a kis alom darabok.

Nekünk amúgy két hét alatt fogy el egy zsák alom az 5 macskára.

2022. nov. 29. 14:39
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, lesz az 2 hónap is egy cicára, nekem két cicára elég 1 hónapig.
2022. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

WC-be ne dobjátok a csomósodót! A kakin is maradnak darabkák, ha rendszeresen beledobálod, eldugul, mert az alomszemcsék nem mennek le rendesen. Mi bekötjük zacskóba és úgy dobjuk ki, hogy ne bűzölögjön a szemétlevitelig. De lehet kapni kifejezetten pisi-kakihoz való szemetest is, amiből elvileg nem jönnek ki a szagok.


Nálunk egy teljes hónapra nem elég egy zacskó aldis alom a két cicára, de kb. olyan 20 napig biztos kitart.

2022. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 ha5ctx ***** válasza:
100%

Semmilyen almot nem dobnék wc-be, úgymond semmilyen felesleges dolgot sem, mert mind-mind tisztítandó-, lebontandó-, közönbösítendő szennyet képez,azzal a vízmennyiséggel együtt, amivel "elküldöd".

A mechanikai szennyek nagy része(biológiai szempontból nagyrészt ártalmatlanítva), ugyanúgy visszakerül a természetbe(föld alá), mintha egyenesen a kukába dobjuk.

Az aldis alom végeredményben gipsz és apró kavics keveréke,a részben összeált cucc mindent eldugít, a wc-től a hálózaton, a szivattyúkon keresztül,a gépeket tönkreteszi.

2022. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Aldis- SHAH , nem drága és jó is.
2022. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!