Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Arcon csaptam a macskamat...

Arcon csaptam a macskamat veletlenul, megsertodott?😭

Figyelt kérdés

Jatszottunk es en a feje fele akartam nyulni, hogy megfogom a tenyeremmel, de o meg pont felem ugrott, ugyhogy az lett belole, hogy kapott egy hatalmas taslit szembol😭😭 Utana elszaladt es szipogott egy picit, mintha tusszogni akarna. Mar jol van, de eleg csunyan nezett ram.

Nalatok elofordulnak hasonlo balesetek?


2022. dec. 10. 02:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Majd elfelejti. 9 evig volt macskam, ez tartalmazott nem 2 kellemetlen veletlent, ami utan nehany oraig vagy napig nem voltam a szive csucske... A macskak kiralyok es kiralynok, szeretetremelto omeltosaguknak kell egy kis ido.
2022. dec. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt egy pont ugyanilyen szerencsétlen esetem a pár hónapos kiscicámmal. Elbújt, látszódott, hogy szomorú, nálam meg beindult ugyanez az önostorozás. Próbáltam simogatni meg szeretgetni, hogy kiengeszteljem. Negyed óra múlva már úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna.
2022. dec. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
2 cicám van, az egyik rendszeresen kap az arcára, véletlenül. Csak bámul szegény de nem tudok vele azon kívül mit kezdeni, hogy ölbe veszem dögönyözni.
2022. dec. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Veheti sajnos támadásnak, a cicák pofozzák egymást, ha nem tetszik nekik valami. El fogja felejteni.
2022. dec. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
A cicák elég keményen játszanak egymás közt, szóval ne aggódj, nem lesz baja.
2022. dec. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, előfordul.

Majd megnyugszik.

Egy-két kiengesztelő falat csodákra képes.

2022. dec. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, nem fog rád neheztelni sokáig. Adj neki egy kis kaját, és várj rá türelmesen.
2022. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Persze hogy megsértődött, hiszen macska! Pont ezért is szeretem őket, kimondják, ha valami nem tetszik nekik.

Viszont egyáltalán nem haragtartók, nem tolakodó közeledést tapasztalva helyreállítják a jó viszonyt.

2022. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos előfordult már, mindig nagon óvatosan játszok velük, hogy ha véletlenül megütöm őket, akkor ne erősen. De nagyon meg tudnak sértődni, rendesen félek, amikor rámnéznek utána.

De persze, amikor egymással játszanak, sokkal nagyobb taslikat osztogatnak egymásnak, és attól nem sértődnek meg. :D

2022. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az udvaron az ölemben pihent a cicánk és simogattam. Egyszercsak jött a szomszéd macska, amelyik bántani szokta a miénket. Rákiabáltam, hogy elzavarjamyerre a miénk is úgy megijedt, hogy leugrott és sprint.. de visszahivtam a nevével, mondtam neki, hogy nem neki kiabáltam. Megállt, hatranezett... nézett... aztán visszajött és ugyanúgy hagyta magát simogatni (meg persze egy kis engesztelő kaja is volt) :) De olyan rosszul éreztem magam, hogy megijesztettem...
2022. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!