Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miert kell azon megsertodni,...

Miert kell azon megsertodni, ha megkerem, hogy ne beszeljen ertetlenul a gyerekhez?

Figyelt kérdés
Parom nagyanyja nemhogy gugyog, hanem poszen beszel az r betut se mondja ki rendesen. Mar parszor megkertem, hogy ne beszeljen igy a lassan harom hos gyerekhez, de mint aki meg se hallja, ha erelyesen mondom neki akkor teljesen felhaborodik. Raadasul ha a babakocsiba alszik a gyerek majdnem mellemaszik, ha megkerem hogy most ne keltse fel, o csakazertis. Mondtam mar neki legutobb, hogy nem kell idejonni, ha nem tetszenek a "jatekszabalyaim" most verig van sertodve es varja a bocsanatkeresem.😂
2021. febr. 27. 13:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

most verig van sertodve


ok. akkor ez pipa, hátha nem megy többet

2021. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%

Arról nem tehet vki, ha pöszén beszél. És, ha gügyök, miért baj az? Sok gyermek felnevelkedett már, es okos emberek lettek ettől függetlenül.

Idős ember. Addig örülj, amíg meg tudja ismerni a gyermeket a dédijét. :-)

2021. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha direkt beszél pöszén, csak a babának "játékból", akkor tehet róla
2021. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem a gugyoges ami vegkepp zavar, hanem direkt beszel helytelenul. Lehet egy gyerekhez kedvesen beszelni normalisan is szerintem.
2021. febr. 27. 13:49
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

a pöszeség miatt szerintem se szabad bántani, de az alvó babát azért ne rázogassa a kocsiban, pláne, ha az anyja erre megkéri

azért is se, mert az álmaiból felvert gyereket nem az öregasszonynak kell majd visszaaltatni.

2021. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%
Jó, de ez akkora tragédia?
2021. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
17%

Eszembe juttatod Sarah Cohen-Scali Max című könyvét... :D Ott volt ilyesmi, hogy ne gügyögjön a gyereknek, mert belőle bizony német katona lesz.


Egyébként szerintem ne kapd fel ezen a vizet. Kedveskedni akar csak.

2021. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Olyan szempontból szerintem gáz tud lenni a dolog, hogy eldönti a szülő, hogy hogyan neveli a gyerekét, erre valaki otromba mód direkt telibesz.rja, aztán még ő van felháborodva. Nem az ő gyereke. Ha otthon van már egy jól "kialakult rend", abba miért kell beleronditani, komolyan... És belegondol az ember, ha már most nem képes aludni hagyni, meg nem gügyögni mint a fogyatékos, akkor később mi lesz? Ha semmibe veszi az anyukát, meg a kéréseit, semmi keresnivalója nincs ott.
2021. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Ha nincs probléma, csinálni kell, ugye.
2021. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

eldönti a szülő, hogy hogyan neveli a gyerekét


Szerintem meg nevetséges, hogy néhány szülő szabálykönyvet ad a gyerekhez minden családtagnak, ismerősnek. Én nem gügyögtem, de semmi baja nem lett a lányunknak, hogy a nagyszülők igen. Vihar a biliben.

2021. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!