Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmenthettem volna a macskát?

Megmenthettem volna a macskát?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt jöttem haza egy buliból olyan 5 órakkor és láttam ,hogy a földön van valami.Közelebb mentem és láttam ,hogy egy macska az.

Oldalasan feküdt ,mintha aludt volna.Elkezdtem cümmgetni neki, de nem reagált. Cipőmmel kicsit megakartam lökni a fejét ,de merev volt ,mint egy kő darab..

Az idő nagyon rossz volt,egész este esett és hideg is volt.Szóval feltételezem ,hogy a macska megfagyott.Ázott volt a bundája is nagyon.


Hazamentem és nagyon rossz volt ezzel a tudattal lefeküdni ,hogy egy macska hullát láttam és nem tudtam mit tehettem volna szóval ott hagytam..


Egyáltalán megtudtam volna menteni?



2022. dec. 12. 04:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gazdátlan kinti macskák többsége így távozik az élők sorából.
2022. dec. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmenteni egy nem élő macskát? Gondolom elütötték. Mégis hogyan tudtad volna?!
2022. dec. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem tudtad volna megmenteni. Hogyan tudtad volna?

Amikor odaértél, már nem élt.

2022. dec. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már hullamerev lehetett, ami ilyen időben azt jelenti, hogy minimum 2-3 órája halott volt, mikor te odamentél hozzá.
2022. dec. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha merev, akkor az hullamerevség. Már minimum órákkal azelőtt elpusztult, hogy te megtaláltad, már nem tehettél volna érte semmit (max lehúzni az útról).
2022. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Inkább örülj, hogy ezt nem látta senki, lehet valami mániákusabb polgár rád is hívta volna a rendőröket, hogy egy macskahullával "cümmgesz" (fingom sincs hogy ez amúgy mi a frászt jelent), legközelebb ilyet ne csinálj.
2022. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A macska egy kerítés mellett volt már alapból,a cümmgetést meg ugy képzeld el ,mintha azt mondanám ,hogy cicc cicc :) Nem tudom ezt a hangot jobban leírni ,lényeg az h olyan hangot adtam ki amire felfigyel egy macska
2022. dec. 12. 12:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem tudtál volna segíteni rajta, emiatt ne érezd magad kellemetlenül, valószínű elütötte egy autó.
2022. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Semmi sérülést nem láttam rajta,szóval kis esélyt látok arra ,hogy autó ütötte el
2022. dec. 12. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9: Az nem jelent semmit, a belső sérülések is végzetesek lehetnek. Láttam már akárhányat sajnos.
2022. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!