Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sajnos úgy néz ki, hogy a...

Sajnos úgy néz ki, hogy a párommal szakítunk. Az lenne a a problémam van egy másfél éves cicám akit vinnék magammal albérletbe, hogyan viselné a változást? Hamar meg szokná az új helyét? A másik az, hogy nem nagyon volt eddig egyedül mert a párom

Figyelt kérdés
Otthonról dolgozott... én viszont 3 műszakban...
2022. dec. 15. 01:00
 1/8 anonim válasza:
94%
Tesóm ugyanígy volt és a macsek hamar megszokta az új helyet. Rakott kamerát is a lakásba, ha dolgozik néha ránéz a cicára de semmi gond nincs vele
2022. dec. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
9%
Ha a macskát meg téged az utcára raknánk, a macska tovább életben maradna azt biztosra veheted. Nem azok az életképtelen, cuki kis szőrgombolyagok ők, amilyennek a hozzád hasonló elkényelmesedett nők látni akarják szerencsétleneket.
2022. dec. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
4%
Viszont teszem hozzá, a macska nagyon nem lakásba való, úgyhogy ha nincs kert, akkor hagyd szüleidnél vagy ajándékozd el.
2022. dec. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden albérletbe vihetsz állatot, csak gondoltam előre szólok.
2022. dec. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Macska és helyfüggő is, a mi macskánk pl költözés után imádta az új lakást és azóta is.

Vannak trükkök (feliway költözés előtt, "tábor" kialakítása az új helyen a cicának, ne egyszerre lakhassa be a lakást, csak fokozatosan), de ők sem olyan rugalmatlanok azért, meg fogja szokni. :) A több egyedüllétet is, adj neki időt, szeretgesd sokat.

2022. dec. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

A 3-as személyében megérkezett, a macska a kertbe való bio egerész, akiért úgyis mindegy - hülye, korlátolt.


Mindig van egykét ilyen agyhalott.

2022. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
78%

Az a macska, ami egész életében a 4 fal között élt, kétlem, hogy olyan könnyen megtalálnák a helyét odakint. Vadászat, forgalom, idegen macskákkal való harcok…😅

Az enyém attól totál készen van, ha hordozóban kiviszel az utcára, amikor megyünk az állatorvoshoz.

Egyébként a kérdésre válaszolva:

tavasszal én is szakítottam a volt párommal 4 év után és féltem, hogy viseli majd a macska (3 éves). Ő is online dolgozott sokat, de ha be is ment a munkahelyére, akkor is otthon volt hamarabb. Én egyetemista vagyok, egész nap jövök-megyek, sőt van hogy éjjel sem vagyok itthon, ha éppen úgy alakul. Semmi baja nincs a macskának, nem vettem rajta észre, hogy megviselné a dolog. Igyekszek azért minél többet vele lenni, de ez a hálátlan nem nagyon igényli. Ha viszont elutazok pl hétvégére (péntek-vasárnap), akkor hívok hozzá szittert, mert azért egész napokra nem szeretem magára hagyni. Nem azért mert nem bírná ki, hanem mert bármi történhet, pl. épp akkor lesz beteg, ha nem vagyok itthon.

2022. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 😊❤️
2022. dec. 17. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!