Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A lakásban tartott kutya nem...

A lakásban tartott kutya nem szedi szét a házat míg nincs otthon senki? Westiet akarok most venni, de napközben suliban vagyok, egyedül lenne a lakásban, ráadásul albérletben.

Figyelt kérdés

Nem örülnék, ha szétrágná a kanapét vagy hasonló...:S

Panellakásban lenne, de délután sokat tudnék foglalkozni vele.


2009. okt. 26. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
ez szerintem kutyától függ. ugyanis már hallottam, aki ilyenkor szétszedi a lakást, az én kiskutyám például végigalussza az egészet. én úgy tudom, hogy csak az első félórában szedik szét a lakást a stressz miatt.
2009. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőled függ, hogy megneveled-e, és megadod-e neki amire szüksége van (játék, mozgás stb). Amikor hazaviszed a kiskutyát, ajánlatos szabadságot kivenni. Amíg nem vagy otthon, berakhatod szállítóboxba, vagy olyan helyre ahol csempe van (pisi, kaki miatt), esetleg szerelhetsz rácsot az ajtókra, én láttam olyan kisbabánál is.
2009. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Westie elég mozgékony, szerintem nagy lakásba nem lesz gond. Kis lakásba lustább dögöt vennék:) Nekem mopszom van. Imád aludni:)
2009. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kicsi a házam a és westie-m van. amúgy minden kutya szétszed valamit. mindent gondosan rakj el és vegyél neki finom rágnivalókat, játékokat és biztonság lesz a házban :)
2009. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

igaza van az előttem szólónak.

Amíg kölyök 3-6hónapig kb. rágni fog.

Nekem is westiem van...nekem pl a papucsaimat rágta szét meg a cipőimet. Egy kiskutya ezzel jár,hogy rosszcsont és megkell nevelni.

És hiába volt előtte sok játék az nem érdekelte csak hogy szétrághasson egy cipőt.

Én panelba lakok amugy.

2009. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kölyökkutyát napközben egyedül hagyni nem egy király ötlet. Unatkozni fog, és szétrág mindent. Ez ezzel jár. Embergyereket se hagynál magára egy bizonyos kor alatt félnapokra, ugye? Ráadásul a vizeletét sem tudja tartani olyan sokáig, mint egy felnőtt. A kölyökkutyát óránként-kétóránként ki kell vinni. Ha nem bánod, hogy hazaérve mindig romeltakarítással és takarítással kezdesz, akkor hajrá.


Felnőtt kutyáknál a rongálás a szeparációs szorongás jele, de az kezelhető.


Én akkor bennék magamhoz új kutyát, pláne kölyökkutyát, ha legalább az első hetekben vele tudok lenni egész nap: azaz iskolai szünetben.

2009. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!