Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MrsCAThy tápokról vélemények?

MrsCAThy tápokról vélemények?

Figyelt kérdés
Ingyenes szállítást hirdet ezért majdnem elcsábultam... Viszont olvastam egy-két rossz véleményt. Ki ismeri őket? Megbízhatóak?

#macskatáp #mrscathy
2022. dec. 26. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kik.rt mód drága, luxusprémium tápot kapsz ennyiért. A szállítás mindenhol igyenes ha többet veszel, én fél évre előre rendelek, úgyis elfogy.
2022. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Plusz százalékosan sincs megadva, hogy miből mennyi van benne, szeirntem az nem valami bizalomgerjesztő, hogy

"Szárított baromfi, állati fehérjekivonat, rizs, borsó, árpa,"


Jó, de mennyi baromfi, 40% vagy 80%?


Ennyiért olyan tápot kapok aminek a nagyrésze szabadtartásos friss csirkéből van.

2022. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is nagyon jó cucc de ár érték arányban elég siralmas, ezen az áron minden nap külön személyzet látja ez a macskámat
2022. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Orijen táptól is drágább, pedig abban emberi fogyasztásra alkalmas hús van, nyilván szrrá vizsgálva, minden szabványnak megfelelő, bevált, luxus.
2022. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Applaws tápot kap a macskám, fele annyi árban mint ez, és az is prémium minőség.
2022. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%

[link]


4k/kg


Ez is 4k/kg

[link]


Ölj meg

2022. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Rovarfehérjés tápot 5000 ft felett adni, kicsit erős :D

De látod, vannak olyan barmok, akiknek nem számít hogy a feléért kap ugyanolyan prémiumot.

2022. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

El kell olvasni az osszetevoket mindig es azalapjan kell donteni. Kit erdekel a szallitas, egyebkent is, mennyi is? 1200 forint szokott lenni? Azert az nem egy ervagas. De ha elered az x osszeget a legtobb oldalon, akkor ingyenes.


Az osszetevoket en se talalom amugy, en igy nem vennem meg.

2022. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az összetevők vannak felsorolva, de nem százalékosan, ami egy prémium táp esetében elég laikus és nem túl bizalomgerjesztő, valljuk be.


Plusz kisebb vállalatnál bármikor lehet probléma, ellenőrzésnél kiderül, hogy fele sem igaz, bármi lehet. A nagy márkakban sokkal jobban bízom mint az ilyen sufnituning magyar vállalatok termékeiben.

2022. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rendesen túl van árazva, így nincs sok értelme az ingyen szállítás miatt ezt választani. Szuperprémium tápokat kapsz már ennyiért, nagyobb kiszerelésben és szállítással együtt sem fog ennyibe kerülni.
2022. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!