Kezdőoldal » Állatok » Macskák » MEGHALT! :' ( Én tettem fel...

MEGHALT! :' ( Én tettem fel nemrégiben egy kérdést a kiscicámról! (? )

Figyelt kérdés

Csütörtök este hajnali 4:12-kor hunyt el a kiscicám..az orvos azt mondta ez ellen nem tudott volna ő se mit csinálni,mert ez eddig is benne volthogy elkapja egy görcs,de az orvos azt mondta,hogy fájó ezt mondani ,de jobb így neki,mert nem szenved.


Nagyon rossz,mert úgy érzem nem tettem meg mindent érte.És a KÉT kezemben hallt meg.A szemem előtt egyszer csak elkezdte mgát rángatni és eltelt 2 másodperc megmerevedett és kigűvedtek a szemei,azt hittem csak egy rossz álom,de sajnos nem.

Most kellenne vinnem az állatorvoshoz,de már nem lehet ::(

:('(


Mit tehetnék??

Már csináltam az emlékére egy 5 perces videót,idézetekkel és a rövid kis életéről,és mondtam neki mikor elvitték a háztól egy szép imát,meg,hogy nyugodjon béklben,de nagyon fáj,mintha tehettem volna érte többet és miattam hallt meg..

Tehetnek bármit is?Hogy nyugodtabb legyek??Mert visszahozzni már sajnos nem tudom :'(

de ha egy macskát meglátok azonnal a kis gömböc jut az eszembe ahogy segítettem neki megszülettni,ahogy ránéztem és tudtam hogy ő lesz az enyém,ahogy minden egyes nap születésétől kezdve velem volt,mindenhova jött velem,és ahogy betegen eküdt a szobámban és próbált jönni utánam ha kimentem és nagyon hiányzik..



ezt a kérdést írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1200321-surg..


2010. okt. 2. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Teljesen megértelek, velem is megesett. Nekem akkor lett jobb, amikor kaptam egy másik kiscicát. Akkor minden sokkal jobb lett, nem elfeledve a régi kis kedvencet, de újra volt egy kis aranyos társam. Ne rágódj, nem vagy hibás, és nem is tudsz rajta változtatni.
2010. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, részvétem :(

Januárban én is elvezstettem a három éves macskámat, alig láttam a sírástól hetekig. Őt a doki félrekezelte. Sajnos ez az élet része, az állataink nem kísérhetnek minket végig, nekik rövidebb az idejük. Nehéz az ilyen kegyetlenségen túllendülni, de erőt-kitartást kívánok!

Vigasztalódj hamar másik cicával.


25/L

2010. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak szerzel egy másikat, lehetőleg minnél jobban különbözzön tőle. Gyorsabban átlendít ezen az időszakon.
2010. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

NEM AKAROK MÁSIK MACSKÁT!!!

Ha csak barátnőm macskáját vagy az én nagy amcskámat megláttom sírógörcsöt kapok,meg ez olyan,mintha elárulnám meg csak kihasználnám a kiscicát, a magam érdekében,hogy nekem jobb legyen,áhh nem.

Majd talán 1-2 év múlva.

Most egyedül a kutyám tud megnyugtatni,hogy őt nem mérgezték meg,meg persze a nagycicát sem..más nem igen.

köszönöm a válaszokat.

2010. okt. 2. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahj... nagyon sajnálom! Könnyes lett a szemem miközben olvastam soraidat... Ne haragudj de muszáj meg kérdeznem,mitől kapott görcsöt?
2010. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát a méregtől.

Mert a kicsi servezete nem tisztult ki rendesen és ez ilyenkor benne van,sajnos.

MÁSIK macskám nem lesz,mostanában,szerintem mindenki máshogy képes feledni és elfogadni egy közeli állat/személy elvesztését és én enem tudom egy másik állattal helyetesíteni,de már nyugodtabb vagyok és csak esténként a sötét szobába gondolkozok rajta és sírdogálok,de szerencsére a kutyusomnak nincs baja.

Köszönm aválaszt.

2010. okt. 4. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!