Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a fűthető matracok...

Ezek a fűthető matracok cicàknak, így megèrik, hogy 90 perc elteltével kikapcsolnak, és ha jól èrtem, utàna nem is kapcsolnak vissza(?)

Figyelt kérdés

Írtam a zooplus-nak, és annyit írtak vàlaszul arra a kérdésre, hogy nem is kapcsol-e vissza, miután kikapcsolt, hogy a bekapcsolàstól számítva (on/off gomb megnyomásàval) 90 perc elteltével, kikapcsol. Nekem éjszaka lett volna fontos, hogy menjen, minimum 7-8 óràt. Tudtok esetleg ilyen melegítő?

Köszi, előre is!


2023. jan. 2. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Minek? Kint van a macska?
2023. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, egy elèg hideg szobában alszik èjszaka, és fázós cica, szeret meleg helyeken aludni.
2023. jan. 2. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A macska nem alszik neked egy helyen éjjel 6-8 órát. A matrac q kikapcsolás után nem kapcsol be újra, ez az embereknek készült matracoknal is így van. Amíg elalszol, addig meleg, alvás közben pedig nem kell magas hőmérséklet. Készíts valami kis házikót a macskának, tedd abba a matracot és máris tovább lesz neki meleg
2023. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Infrapanel?

Bár a házikó tényleg jobb ötlet

2023. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!