Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen eledelt veszel a...

Milyen eledelt veszel a cicadnak? Melyik eledel egeszseges szamara?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a whiskas es tarsait hanyagolni kell. Ez igaz? Melyik az egeszseges?

2023. jan. 7. 00:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt kihagytam: ami megfizetheto, nem tul draga :) regen a shebat vettem, a royal canint felixet de mara mar nagyon felment az aruk

Szeretnek megfizetheto aron egeszseges kajcsit szamara :)

2023. jan. 7. 00:52
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Osszetetelt nezz. A whiskasban tudtommal kb 4% a hus, hulladek kaja cuki reklamarccal.

Zooplusrol szoktunk rendelni, valtozo, mit, de meg tudod nezegetni, egy rakas marka van fennt, aminek 20-70% a hustartalma, nyilvan minel tobb, annal dragabb, szoval a Felixnel es a Shebanal nem talalsz sokkal jobbat, ami olcsobb is lenne.

2023. jan. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Wild freedom. 98% a hústartalma, tehát nem is fog annyit enni belőle mint a szar tápokból, mert ezzel legalább jól tud lakni. Havi kb 8000 forintra jön ki, de érdemes rászánni.
2023. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy az én cicám nagyon válogatós. Hiába veszek neki drága, márkás, magas hústartalmú tápot, ha csak megszagolja és úgy ahogy van, mehet az egész a kukába.

Például csirkemellel bármilyen formában az én cicámat üldözni lehet, nem kell neki.

2023. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Applaws. Az etetese gyakorlatilag, ha csak a tapot nezem, havi 4500 forintra jon ki es legalabb normalis minoseg.

De azert szokott kapni neha husit meg alusat is, de most akkor csak a tappal szamolok, azert ez nehogy mar akkora osszeg legyen, ami foldhoz vag.

Egy macska nem zabal ki a vagyonodbol, mert nem 15 kilos allatrol beszelunk.

2023. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Egeret.
2023. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírom, hogy én hogy jártam. Két macskám van, 3 és 7 évesek. Normálisan etetem őket. Konzerv a fő kaja; száraztáp mindig van előttük és persze víz. Nasinak néha csirkemáj, csontosabb csirkehús.

Kaptak karácsonyra - nem én vettem - egy kisebb karton Wh*skas alutasakost.

Hát jó, majd elcsipegetik nasinak.

Igen ám, de 2-3 "csipegetés" után az egyik macskám - az idősebb - olyan sértett pofával szagolt bele a megszokott kajájába, hogy le kellett volna fotózni. Ült a tányérja mellett amolyan "jóasszony, mi ez a f*s" tekintettel, aztán belenézett a másik macska tányérjába, hátha ott jobb falatok vannak. Azóta is csinálja az evés körüli cirkuszt.


Szóval óvatosan az ízfokozókkal felturbózott kajákkal (is).

2023. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig a Happy Cat-tel etettem (gabonamentes ivartalanított macskának), de nagyon felment az ára. Muszáj volt váltanom Smilla-ra. Ebből is van gabonamentes, de már a gabonás ára is sajnos nagyon felment. Viszont cukor, ízfokozó, színezék és egyéb mentes, plusz nagyon szereti a macskánk, szép a szőre, a fogazata, tiszta a tekintete stb, pedig már kb 2 éve ezt eszi. Ha végre sikerül jobb fizetést kapnom, akkor a fő cél az lesz, hogy gabonamentes és magas hús tartalom legyen.

[link]

2023. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
31%
Egeret patkánybébit. Minden táp benne van és kis torna is míg megfogja őket. 😉 😊
2023. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
PurinaOne. Minőségit egyen a cicus :). Royal Canint akartam de az túl zsíros.
2023. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!