Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica szereti a halat vagy...

A cica szereti a halat vagy ez csak a mesébe van?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 19:07
1 2
 11/19 anonymousreview60 ***** válasza:
44%
Nem szereti. MEG VAN VESZVE ÉRTE! Amikor anyám legutóbb halat pucolt, mert a hazaérkezésemre számított, és kint darabolta a halat, egyet csapott a halra, egy a macskákra, mert nem bírtak magukkal. Tehát nem, nem szeretik a halat.
2023. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted miért lazaccal meg tonhallal jutalmazzák őket? A hal a kedvenc kajájuk.
2023. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Tesom Athenban lakik epp egy halpiac kozeleben, azt mondja annyi ott a kobor macska a kornyeken, mint a szemet.
2023. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Nekem van akváriumom, de azt pl lesz4rja. Egyszer kiugrott egy plekóm. Nem bántotta.

Enni szeret halat, de csak ha meg van sülve. A kedvence az afrikai harcsa és a ponty.

2023. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak a kutyám imádja, a két macskám rosszul van tőle.

A csirkehússal is ugyanez a helyzet, azt sem szeretik, csak a májat, húsból a pulykát meg a marhát szeretik.

2023. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%
#15 és azért mert neked defektesek a macskáid, ezért leszavazod az összes létező hasznos választ :D grat. Attól még hogy a tieid valamiért máshogy vannak bekötve, a macska kedvenc kajája marad a hal.
2023. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jesszus, honnan vetted hogy ő szavazta le? Hasadra ütöttél?
2023. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt nem én szavaztam le, én sose pontozok, mert hülyeségnek tartom.

Másrészt, nem lehet kijelenteni azt, hogy minden macska kedvenc kajája a hal, mivel minden macska egyéniség, mindegyik mást szeret, ők nem robotok.

2023. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
65%
Amig Belfegor macskánk élt, a környező kerti tavakból eltűntek a halak...
2023. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!