Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám beleesett a...

Ha a macskám beleesett a mosószeres felmosóvödörbe mitcsinájjak? Fürdessem meg? Ebben a hónapban már fürdettem vagynembaj? ( 3 hónapos)

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 20:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
a 20:59-kor írt választ én írtam, és én nem a kérdésre válaszoltam, hanem arra, amit az előttem írt. Tehát hogy nem szereti a macskákat. Szidott téged. Az én válaszom első fele neki szólt, a második pedig neked.
2008. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
miért mi van akkor ha megfürdette a macskát? beszarok mibe bele nem tudnak kötni az emberek..igy van akassza fel mindenki magát aki fürdetett már macskát
2008. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

most megfürdettem ebben a hónapban és?:O most tehetekrolahogy beleesett ? muszályvoltmégecccer mert mosószeres volt...



amugy vki irta hogy ne érje a fejét viz. mért nemszabad hogy viz érje ?:S

2008. dec. 26. 22:14
 14/23 A kérdező kommentje:
21:30-asnak szól a komment elsö része
2008. dec. 26. 22:16
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
A 21:30-as vagyok. A macska 3 hónapos és már másodszor lesz fürdetve. Gratulálok! Kérdezz meg egy állatorvost és az biztos örülni fog Neked!
2008. dec. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
igazad van akkor maradjon a vegyszeres viz rajta,mert bűn a macskát megfürdetni 3 honapban kétszer.amugy mi baja lezs ha már fürdött egyszer,megdöglik,elrohad?
2008. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%
A macska szinte bármilyen szennyeződést lenyal magáról. A teste ezt elbírja. A gyomrában lezajló folyamatok szinte minden káros anyagot leépítenek. De ha ti ezt nem hiszitek, akkor fürdessétek a macskát a végtelenségig. Aztán amikor kipurcan, akkor tegyétek fel az okos kérdést itt: "Vajon miért nincs már cicám?"
2008. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
ne haragudj,de nekem volt már sok cicám,és előfordult hogy megfürdettem (kóbor cica) .nem kell minden honapban a csap alá rakni,de én igenis lemostam volna a macskámrol a mososzeres vizet..szerintem ha azt lenyalja magáról,főleg ha valami agresszivabb vegyi anyag volt benne,akkor döglik meg
2008. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

úristen mivanmáritt :O

szerencsétlen annyit kérdez, hogy mit csináljon a cicusával és a fél GYIK leugatja.. hát faszom leáll..

fürdesd meg. bár szerintem amíg itt a válaszokra vársz, már a felét lenyalogatta magáról, szóval fölösleges. gondolom nem vmi erős szer volt a vödörben. szívós állat a macska, nem lesz tőle semmi komolyabb baja.

a fejére meg azért vigyázz, mert érzékeny a fülük, és ha belemegy a víz, az nekik se valami kellemes dolog..


az elején író macskagyűlölőnek, aki szerint a macska nem hasznos. na annaj azt kívánom, h a házában elszaporodó egerek rágjanak a seggére 2. lukat ;)


köszönöm. kérem kapcsolja ki

2008. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
megfürdettem eccer . oké és most micsinájjak ha belleesett haggyam aztnyalogassa magárol folyt róla le. szerintem állatorvos is eztmondta volna amugy meg amikor beleesett márakkor tisztaviz volt szalha aztvesszük az akis "lefürdés" nem tehetett ojat sokat .. a többieknek köszönöm a pozitív válaszokat =)
2008. dec. 27. 08:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!