Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kinti macskák hogyan szoktak...

A kinti macskák hogyan szoktak elpusztulni?

Figyelt kérdés
Egyik nap már pl nem látjuk viszont őket? Elmennek valahova elpusztulni? Vagy van olyan ami mondjuk ott ahol lakunk, mondjuk az alvóhelyén, vagy bemászik a szekrények mögé?

2023. jan. 10. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Találtam már a padláson, az udvar közepén is, meg a műhelyben az egyik szekrény alatt természetes halállal elhalt macskát. Meg persze a utcán is kilapítva... De volt olyan macsekom ami egyik napról a másikra eltűnt és nem láttam többet, nem tudom hol pusztult el.
2023. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

- Elüti egy autó/kamion/busz/motor/bicikli.

- Elkapja egy kóbor kutya - vagy bemegy egy kutyás udvarra és ott kapja el.

- Csapdába esik - szándékosan kihelyezettbe vagy olyan helyre megy be, ahonnan nem tud kijönni.

- Véletlen becsukják valahova.

- Elkapják, felakasztják, megnyúzzák, megkínozzák.

- Mérget/mérgező agyagot eszik.

- Télen bebújik egy parkoló autó motorterébe melegedni, aztán elindulnak az autóval.

- Elkapja valami vad, pl. róka.

- Összeverekszik másik macskával és vagy halálos sérülést szerez, vagy halálos betegséget kap el.

2023. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!