Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy cicus él meg egy új...

Egy cicus él meg egy új környezetet, új lakást? Eddig a gazdival aludt egy szobában néha az ágyra is felmehetett, most viszont a szobákból ki lesz zárva, a hálóból biztosan?

Figyelt kérdés
Összeköltözünk a barátnőmmel, a hálóba nem jöhet be a macska, sőt még a felső szintre sem jöhet fel, csak a földszinten lehet, ott a konyha, a nappali és az előszoba meg vendég wc.

2023. jan. 10. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem mehet be? Én éjszakára nem engedem be a szobákba mert nem hagy senkit aludni, de ő jól éli meg, szeret kint lenni, előtte állandóan együtt aludtunk, de kb 1 hét alatt hozza szokott, hogy kint kell lennie a folyosón. De alapból nem fogja a macska felfogni, hogy ő nem mehet ide meg oda, őt is csak a bezárt ajtó tartja vissza és az, hogy atalussza az ejjelt ha egyedül kell lennie
2023. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
+a költözést szerintem jól éli meg, a macskák szerintem nem viselik nehezen, mint egy kutya pl. Akárhány macskát hoztam haza annyi kellett, hogy végig járjam vele a házat és óvatos voltam körülötte amíg megszokta és ez is költözés igazából nekik
2023. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jpeacefuler ***** válasza:
2%
Kint a helye.
2023. jan. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

De ugye arra is van terv, ha fülsüketítően nyivákol a zárt ajtók miatt egész éjszaka?

Illetve arra, hogy a lépcső helyett lift legyen, hogy tuti ne menjen az emeletre?

Illetve miben zavar tulajdonképpen a cica?

2023. jan. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Ügyes vagy hogy volt türelmed a lányhoz és elérted hogy kilegyen zárva a macska. Lehet később még ki is dobja a kedvedért amikor nyávogást majd nem bírja
2023. jan. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Kíváncsi vagyok, hogyan tervezed megoldani, hogy a macska ne menjen fel az emeletre. :))) Amúgy meg marha rossz lesz így szegénynek, de úgysem fogjátok sokáig bírni. Vagy te adod fel az elveidet sürgősen, vagy a barátnőd fog otthagyni téged.
2023. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is reptetném azt, aki a macskámat random kitiltogatja mindenhonnan házából, kb a közelembe nem engedi.
2023. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olyat olvastam, hogy stresszes ez nekik,de,ha van nekik valami kis dobozuk, amiben el tudnak bújni; már sokkal jobban viselik. Az is elég lehet, ha csak ragasztasz le neki egy oylan téglalap -szerű formát a padlóra szigetelőszalaggal.
2023. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!