Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ettől felmehetett a pulzusom,...

Ettől felmehetett a pulzusom, ha eddig nem is?

Figyelt kérdés

Reggelente mindig iszok egy tejeskávét, mellé egy cigi is befigyel. Eddig is volt már, mikor begyorsult a pulzusom, mert mégiscsak élénkítőszerek, de most valahogy máshogy. Egyszóval nagyon magas volt, és fura parás érzés volt mellé. (lehet csak ráparáztam)


Lehetséges az, hogy most második napja fogyózom, és ugye eddig esténként kajáltam azért, most meg csak egy alma meg citromos víz volt a vacsim? És hogy ezért nemvolt szinte semmi a gyomromban előző estéről, csak az a kicsi szendvics, amit a kávé előtt ettem?

Meg ugye cigiztem a kávé mellé, lehet hogy így a 3 "összetevő" (szinte üres gyomor, kávé, cigi) miatt lett magas a pulzusom? (amúgy szívem nem fájt közben)

Szerintetek álljak le a kávéval a fogyókúra idejére? Valakinek volt már hasonló esete? Mit javasoltok?


Köszi :)


2012. márc. 22. 08:11
 1/2 A kérdező kommentje:
amúgy ha fontos, akkor 18/F
2012. márc. 22. 08:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehetséges. A napi első szál cigi nekem is mindig okozott ilyen tüneteket, gyakran szédelgést is. Tejeskávéval főleg, az pedig igaz, hogyha üres a gyomrod, a cigi (nem kávéztam soha nagyon arrol nem tudok irni) rosszat okoz. Hányingered lehet tőle meg ilyesmi. Nekem volt már ilyen tapasztalatom, egyik ismerősöm családtagjának azért lett vmi súlyos gyomorműtétje, mert mindig éhgyomorra cigizett. Fogalmam sincs hogyan van összefüggésben, de van:)


Hát én azt tudnám ajánlani h ne egyszerre toljad a kávét meg a cigit, mondjuk 20perc eltéréssel. Tudom hogyha már hozzászoktál így a kettőhöz akkor nehéz lesz, de lehet jobb lenne.


Cigiről meg szokj le, én nekem most van két hete hogy nem cigizek, és nem csak kamu hogy minden téren jobban érzem magam. Felszabadultabb vagyok, és áááh rengeteg előnye van. Tudom, hogy ezt nem lehet senkire ráerőltetni, és nem is akarom, de ha esetleg van tervben akk irj privit nyugodtan, mert szivesen segítek, én sem voltam egyszerű eset.


17/F

2012. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!