Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Baja van a cicámnak?

SOS! Baja van a cicámnak?

Figyelt kérdés
Most jöttem be az ágyba és nem láttam hogy már ott feküdt a kis cicusom ráfeküdtem. Ilyen kétségbeesetten szólt nekem hogy MÂÆUV. És elszaladt be a konyhaszekrény alá ahonnan nem tudom kiszedni pedig seprűvel is próbáltam kihalászni meg dúdolásztam neki, raktam ételt is hogy kijöjjön és ilyen szomorúan nyávog megállás nélkül hogy mau mau mau nagyon hangosan és nem jön ki. SOS mit csináljak?!

2023. jan. 12. 03:56
 1/6 A kérdező kommentje:
elindítottam komoly zenét mert most olvastam hogy megnyugtatja a cicuskákat. de úgy bent ott a csövekhez hogy nem tudom kiszedni és még mindig sírdogál az édesem nagyon. én is sírok már nem tudom mit tegyek. szóljak a szomszédoknak? az állatorvos csak 7kor nyit és nem is tudom kiszedni!
2023. jan. 12. 04:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Majd előjön, ha nem piszkálod.
2023. jan. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Na, mi lett?
2023. jan. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nyávog akkor megsérülhetett, mást tényleg nem tudsz csinálni mint megvárni hogy kijöjjön az orvos.
2023. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki vagyok borulva! Nagy kétségbeesésemben kihívtam a tűzoltókat, nem gondoltam hogy kijönnek, de kijöttek és kivágták a konyhapultot nekem. Találtam ügyeletes állatorvost akihez nagyon drágán elvihettem így hajnalban. Eltört a bordája és a lába is nagyon csúnyán, az állatorvos azt mondta, nem is biztos hogy túl éli, még bent van a klinikán.😭😭
2023. jan. 12. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a kamut már!


Eddig dolgoztál a csavargyárban, azért csak most válaszoltál...

2023. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!