Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A környéken mérgezik a macskák...

A környéken mérgezik a macskákat, mit tennél ha nektek is van kinti macskátok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 09:17
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
0%

Nézzük a mérgező szemszögéből?

Kit érdekel egy allatkinzó szemszöge?

Egyébként a mérget megeheti kutya macska gyerek madár is

Feljelentes a macska meg menjen be.

Brutális állat😀

2023. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
33%

#20: ha elkapja egy kutya akkor megsiratom és tovább lépek. Egyszerűen nem lehetek ott a nyomában, nem óvhatom a széltől is. Valóban ez az élet rendje, ha figyelmetlen és nem vigyáz magára, akkor pórul jár. De ez ugyanúgy igaz egy emberre is, ha kilép a busz elé, mert nem nézett körül, akkor azért nem okolható más, csak saját maga.

Most egyszerűen nem értem miért vagytok fennakadva azon, hogy a macska elkapja a madarakat. Hajtja a vadászösztön, ezért igazán nem lehet őket okolni. De számtalan más állat van még rajta kívül, ráadásul ő legalább meg is eszi, nem csak azért kapja el - lásd a kutyás példád - mert unatkozik és irritálja egy másfajta állat.

2023. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
13%

Pattogjatok csak, ostoba kinti macskások 😂

Hiába érveltek itt habzó szájjal, ha a szomszéd tesz ki mérget akkor így jártatok.

Nem fogod tudni rá bizonyítani. Nem kap büntit 😃

2023. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
54%

#24: vigyázz, nehogy agyvérzést kapj a mérgelődésed közben. :D

Nekem ne akard bemesélni, hogy a macskák irtottak ki az elmúlt 15 évben a madarakat, mert ez nevetséges. Csak mondanám, hogy a mi városunkban konkrétan nyílt titok, hogy egy időben az emberek pusztították őket. Rájártak a gyümölcsösre, a szőlőre, a nádtetőt rongálták, stb. Persze az idióták arra nem gondoltak, hogyha kiírják a madarakat, akkor ki fogja megvédeni őket a kártevő rovaroktól, úgyhogy aztán ment a sírás rívás, hogy vissza kéne csinálni az egészet. Hány madarat elütünk repülővel, kocsival, kapnak áramütést. Csak utóbbi egy statisztika alapján 500 db/év a BEJELENTÉSEK alapján. Ki tudja mennyi van még ezen kívül. A növényvédőszer használata szintén káros rájuk nézve, és a klímaváltozás sem a legkedvezőbb. Hagyjál már azzal a hülyeséggel, hogy a macskák jelentenek kipusztulást a madarakra nézve.

És nem, nem vagyok macska mániás, hiába is tűntem annak. Van egy cicám, de ennyi, nem pátyolgatom agyon, nem kap prémium tápot, és nincs hercegnő koronája sem. Láttam őt madarat enni, de ezért nem tudom őt hibáztatni. Láttam őt egeret vadászni. Sőt bogarakat enni is. Benne van a vadász ösztön, annak ellenére csinálja, hogy itthon ugyanúgy kap enni bőségesen.

2023. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
32%

Mi van, azt hiszed, ha törölteted a válaszom, akkor majd nem lövöm le a Cirmikédet a fáról?


Igen, a macskák irtották ki. A véleményed senkit nem érdekel. Hány forrást parancsolsz?


[link]


[link]


[link]


[link]


Jaj, bocsánat, elfelejtettem, hogy neked ilyeneket nem lehet bemesélni.

2023. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
69%
#21 Kit érdekel a te szemszöged, inkább?
2023. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
#25: őszintén a szemedbe mondom, hogy nem én töröltettem a válaszod. Láttam, hogy írtál, de nem foglalkoztam vele, nem szoktam még csak lepontozni sem a válaszaid. Befejeztem a vitát, ezen hiába rágódunk. Abban egyetértünk, hogy nem kellene ennyi macska a világba, mert már túl vannak szaporodva. Tele vannak a menhelyek, és az emberek egyszerűen nem értik meg, hogy ivartalanítani kellene őket. De ez ugyanúgy igaz a kutyákra is. Téma részemről lezárva, nem fogok hozzászólni ehhez a kérdéshez többet, mert egyébként is teljesen elkanyarodtunk a kérdező eredeti kérdésétől, felesleges köröket futunk már.
2023. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Csak bent tartanám. Nálunk is mérgezte valamelyik rohadék a macskákat, s mikor elpusztultak, én is kicsit belehaltam, így egy idő után már nem volt egyáltalán macskám, most meg már csak benti van.
2023. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
81%

pont azért lettek bentiek (kifutóval), mert a hátsó szomszéd macskáit megmérgezték.

sajnos magyarok többsége egyszerű proli, ezt el kell fogadni, 40-50 éves buta igénytelenek embereknek nem fogod tudni megmagyarázni, h ne bántsák am macskákat.


"Nem fogod tudni rá bizonyítani. Nem kap büntit 😃"


azt imádom bennetek, macskautálóknak/mérgezőkben, h olyan marha bátrak vagytok.

fórumon jár a pofa, aztán ha utcán ilyeneket mondanáé, és meghallaná egy macskás, lehet akkora pofont kapnál, h felállni nem tudnál :D


jellemzően mikor megmérgeznek egy macskát és keresi a gazdája, akkor is teljes a kuss, sunnyogtok, mert ha kiderülne, h ti voltatak, lehet agyoncsapna, de fórumokon annyira tudtok szájalni.

2023. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Ja nyilván nem vallja be az ilyen alja sunyi
2023. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!